YouTube Music przedstawia podsumowanie 2022 roku ze spersonalizowanymi statystykami [U]

Następny pierwsze podsumowanie roku w zeszłym roku i następnie sezonowy tychTo YouTube Music zaczyna się rozwijać podsumowanie 2022 roku już dziś.

Aktualizacja 2.12: wypatruj e-maila od YouTube Music – „Podsumowanie roku 2022: Przeżyj jeszcze raz swój rok w muzyce” – z kilkoma dodatkowymi statystykami niedostępnymi w Relacjach.

Obejmuje to liczbę słuchanych przez Ciebie wykonawców i utworów, a także Twoje trzy najlepsze albumy. Zauważysz również, że statystyki minut są bardziej aktualne.

Google wyjaśnia również, że „aby się zakwalifikować, musisz mieć co najmniej 10 godzin słuchania na platformach YouTube od 1 stycznia 2022 r. do 15 listopada 2022 r.”. Ponadto możliwość „sprawdzenia swoich najlepszych gatunków” jest dostępna tylko dla członków Premium.


Aktualizacja 30.11: Zaktualizowana strona „Twoje podsumowanie” — dostępna w YouTube na Androida/iOS po dotknięciu awatara profilu — na rok 2022 zaczyna się od przycisku „Obejrzyj teraz”, który uruchamia przeglądarkę relacji. Dziś jest szerzej dostępny. Możesz zapisać strony ze statystykami na swoim urządzeniu lub udostępnić je bezpośrednio na dole.

Obejmuje: minuty muzyki w tym roku, najlepszy artysta, najlepsze 0,1%. [artist] słuchacze, 5 najlepszych artystów, najlepszy utwór (z numerem), „ulubiony” występ na żywo z głównego YouTube, 5 najlepszych utworów, 5 najlepszych gatunków, On Trend vs. Głębokie cięcia, Powtórka vs. Odkrywanie, Relaks vs. Amped, osobowość muzyczna i końcowe podsumowanie (z osobowością, najlepszymi artystami i utworami).

Następna jest integracja Zdjęć Google w celu utworzenia muzycznego albumu fotograficznego. Zacznij od dotknięcia karty połączenia nad karuzelą, aby włączyć ją w ustawieniach prywatności i lokalizacji. Następnie możesz zapisać i udostępnić kartę zawierającą listę Twoich najlepszych piosenek zimowych, wiosennych, letnich i jesiennych, która zawiera trzy obrazy z biblioteki z tego okresu.

Wreszcie masz podsumowania z przeszłości, w tym nową jesień 22, wraz z podsumowaniem 2022 r., które jest posortowane według słuchaczy. Pamiętaj, aby zachować oba w swojej bibliotece dla potomności.

Jest też karuzela hitowych playlist YouTube Music na 2022 rok: [all] Hits, Hip Hot, Indie, Alternatywa, Pop, Dance & Electronic, Rock, Metal, R&B, Country, K-Pop, Música Mexicana, Música Tropical, Rock Latino, Latino.


Oryginał 29.11: Tak jak poprzednio, dostęp po otwarciu YouTube Music dla Android lub iOS i stuknij swój awatar profilu w prawym górnym rogu. Na stronie Podsumowanie znajduje się kanał „podkreślający najlepsze utwory z każdego sezonu” oraz inne kluczowe elementy, w tym najlepsi wykonawcy, piosenki, teledyski i listy odtwarzania. Podczas udostępniania nowa integracja Zdjęć Google pozwoli ci połączyć „muzykę i wspomnienia, aby nostalgicznie spojrzeć wstecz na swój rok”.

Tymczasem YouTube Music Recap 2022 zawiera nowe, spersonalizowane statystyki. Najlepsze trendy pokaże „którego artystę odkryłeś przed większością innych użytkowników”, podczas gdy Tożsamość tworzy „osobowość muzyczną”, która „oddaje twój muzyczny klimat w oparciu o twoje nawyki słuchania”.

Wreszcie, na tej stronie znajdziesz również remiksy, występy na żywo i inne „unikatowe treści YouTube”, których słuchałeś w tym roku. Ten Treść, którą trudno znaleźć sekcja pozwoli YouTube zaprezentować zalety biblioteki, gdy ludzie będą udostępniać swoje streszczenia.

Podobnie Google przenosi to doświadczenie do głównej aplikacji YouTube, aby umożliwić „jeszcze większej liczbie użytkowników łączenie się ze spersonalizowanymi listami odtwarzania, spostrzeżeniami i historiami do udostępniania”. Podobnie jak wspomnienia na górze Zdjęć Google lub w dowolnym innym formacie relacji w mediach społecznościowych, te karty są bardzo łatwe do udostępniania yt.be/music/Recap Zawiera adres URL.

Z łatwością udostępniaj historie i statystyki podsumowania 2022 r. w aplikacjach takich jak Instagram, Twitter lub Facebook, po prostu dotykając strzałki u dołu każdej relacji.

Aby uzyskać dostęp, otwórz YouTube na Androida lub iOS i wyszukaj „Podsumowanie 2022”, aby uzyskać playlistę i historie.

Więcej o Muzyce YouTube:

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych, aby zarabiać. Więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości: