Wiadomości i notatki Fantasy Football: Justin Fields Practices Full

Czytaj codzienne notatki ESPN fantasy football każdego dnia tygodnia, aby być na bieżąco z wiadomościami, które musisz znać, i uzyskać przewagę nad treściami fantasy football, które pojawią się na ESPN.com i w aplikacji ESPN Fantasy dziś i jutro.

Aktualności: Niedźwiedzie QB Justina Fieldsa w pełni trenował w czwartek.

Co to znaczy w fantastyce: Fields był ograniczony w praktyce po kontuzji lewego ramienia w 11. tygodniu przeciwko Falcons. Podjął decyzję w czasie gry przeciwko Jets w niedzielę, zanim został wykluczony po przetestowaniu kontuzji podczas rozgrzewki przedmeczowej. Wiadomość niekoniecznie gwarantuje, że Fields zagra w niedzielę, ale zwiększa szanse, że tak się stanie. Zamiłowanie Fieldsa do biegania, rekord Bears i pożegnanie z Chicago w 14. tygodniu sprawiają, że wątpię, czy będzie aktywny.


Aktualności: Stalowcy RB Najlepszy Harris W czwartek nie trenował z powodu kontuzji włosów.

Co to znaczy w fantastyce: Harris siedział drugi dzień z rzędu, a Benny Snell został wymieniony jako ograniczony z powodu kontuzji kolana w czwartek. Harris leczy kontuzję od poniedziałkowego meczu z Colts, kiedy to opuścił mecz w pierwszej połowie. Możemy być bliscy zobaczenia, co Jaylen Warren może zrobić dla Steelers i menedżerów fantasy; lekarze zezwolili mu na grę przeciwko Falcons w niedzielę po wyleczeniu kontuzji ścięgna podkolanowego. Jeśli Harris zostanie wykluczony, menedżerowie fantasy mogą spojrzeć na Warrena jako RB2.


Aktualności: 49er RB Christiana McCaffreya wrócił do treningów w czwartek po przerwie w środę.

Co to znaczy w fantastyce: McCaffrey nie mógł trenować w środę z powodu podrażnienia kolana, powiedział główny trener Kyle Shanahan. Jego obecność na boisku dobrze wróży dostępności McCaffreya przeciwko Dolphins w niedzielę. Rozważać Eliasz Mitchell opuści od sześciu do ośmiu tygodni z powodu zwichniętego MCL, którego doznał w wygranej ze Świętymi, to ważne. Od czasu przejęcia przez 49ers, McCaffrey zdobył 17 lub więcej fantastycznych punktów w trzech z pięciu gier. Może być postrzegany jako najlepszy RB1 przeciwko Dolphins.


Aktualności: 49er WR Deebo Samuela nie trenował w czwartek z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego.

Co to znaczy w fantastyce: Samuel miał ograniczone treningi w środę i nie trenował w czwartek, co nie wróży dobrze jego dyspozycyjności przeciwko Dolphins. W ciągu ostatnich kilku tygodni miał do czynienia z różnymi problemami z nogami, więc zespół mógł go wyłączyć, aby wyzdrowiał na nadchodzące mecze play-off NFC. Jego dostępność w 13. tygodniu powinna być wyraźniejsza po piątkowym raporcie z treningu. Nie zdziwiłbym się, gdyby Samuel wypadł ze względu na głębokość 49ers przy odbiorze, więc plan awaryjny to dobry pomysł dla menedżerów fantasy. Michaela Gallupa (miejsce w 44,7% lig ESPN) i Zaya Jonesa (51,8%) to obie intrygujące opcje.


Aktualności: Kruki QB Lamara Jacksona trenował w czwartek

Co to znaczy w fantastyce: To było zachęcające po tym, jak Jackson opuścił trening w środę z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego. Od trzech tygodni pojawia się w raporcie z treningu Ravens. Dwa tygodnie temu Jackson został wykluczony z gry z powodu choroby, aw zeszłym tygodniu z powodu kontuzji biodra. Jego fantastyczna produkcja w tym sezonie miała wzloty i upadki, zdobywając 20 lub więcej punktów w zaledwie dwóch z ostatnich ośmiu meczów. Jackson nadal może być postrzegany jako QB1 ze średniej półki przeciwko Broncos w niedzielę.


Aktualności: Dysze RB Michaela Cartera nie trenował w czwartek z powodu kontuzji kostki.

Co to znaczy w fantastyce: Carter nie trenował od czasu, gdy opuścił mecz 12. tygodnia Jets przeciwko Bears z powodu kontuzji. Jeśli Carter nie może się ubrać w tym tygodniu, Strefowy Rycerz, Ty Johnsonie i ewentualnie Jamesa Robinsona przejmie obowiązki rozgrywającego. Robinson był zdrowo nieaktywny podczas zeszłotygodniowego meczu, ponieważ sztab szkoleniowy Jets szukał iskry ofensywnej, którą zapewnił Knight. Rycerz zakończył z łączną liczbą 103 jardów na 17 prowadzących. Może być postrzegany jako elastyczna opcja przeciwko Wikingom w niedzielę.


Aktualności: dowódcy RB Antonio Gibsona nie trenował w czwartek z powodu kontuzji stopy.

Co to znaczy w fantastyce: Był również ograniczony w środowym treningu. Menedżerowie fantasy Gibsona postąpiliby mądrze, gdyby mieli oko na jego status w piątek. Jeśli Gibson zostanie wykluczony, scena jest przygotowana dla Briana Robinsona, który będzie miał dla siebie dowodzące zaplecze. Od 6. tygodnia notował średnio 17,5 dotknięć na mecz. W czterech z tych siedmiu meczów Robinson zdobył co najmniej 10 fantastycznych punktów, w tym najwyższe w sezonie 20,5 fantastycznego punktu przeciwko Falcons w zeszłym tygodniu. Bez Gibsona Robinson byłby RB2 w korzystnym pojedynku z Giants.


Aktualności: Tytani WR Treylon Burks nie trenował w czwartek z powodu choroby.

Co to znaczy w fantastyce: Zakładając, że choroba Burksa nie jest związana z COVID lub czymkolwiek innym, co znacząco ograniczy jego sprawność, prawdopodobnie zagra w niedzielę przeciwko Eagles. Jego status na ostatnim treningu Tytanów w piątek prawdopodobnie zadecyduje o jego determinacji w meczu. Burks może być postrzegany jako elastyczna opcja przeciwko Eagles w niedzielę.

Idąc głębiej: Burks zdobył ponad 17 fantastycznych punktów w meczach jeden po drugim, po złapaniu 11 z 14 bramek na 181 jardów w ciągu dwóch meczów.


Aktualności: Bronco WR Jerry Jedy nie trenował w czwartek z powodu kontuzji kostki.

Co to znaczy w fantastyce: Jest duża szansa, że ​​Jeudy opuści swój trzeci mecz z rzędu po tym, jak nie trenował w tym tygodniu. Pojedynek Broncos z Ravens jest korzystny, ponieważ Baltimore przyznaje szóstą największą liczbę fantastycznych punktów na mecz szerokim odbiorcom, ale ofensywa Denver była straszna w tym sezonie. Broncos zajmują 24. miejsce pod względem łącznej liczby jardów na mecz i 32. miejsce pod względem punktów zdobytych na mecz. Kendalla Hintona będzie działać jako odbiornik nr 2 Broncos z tyłu Courtlanda Suttona. KJ Hamlera doznał niepowodzenia w powrocie do zdrowia po kontuzji ścięgna podkolanowego i zostanie wykluczony z gry na czas nieokreślony. Trudno ufać Hintonowi w fantastycznych składach poza głównymi ligami.


Aktualności: Ładowarki WR Mike’a Williamsa nie trenował w czwartek z dużym skręceniem kostki.

Co to znaczy w fantastyce: Williams nie trenował w tym tygodniu i oficjalnie nie trenował od czasu ponownego zaostrzenia wysokiego skręcenia kostki w 11. tygodniu. Keenana Allena, Austin Dziękuję, Joshua Palmer oraz DeAndre Cartera ponownie byłby w kolejce do zdobycia dodatkowych celów, gdyby Williams został wykluczony. W szczególności Allen odbił się od Chargers w ostatnich dwóch meczach, zdobywając co najmniej 12 punktów fantasy w obu, strzelając 15 bramek.


Aktualności: Giganci WR Dariusz Slayton nie trenował w czwartek z powodu choroby.

Co to znaczy w fantastyce: Sezon grypowy w pełni i wyraźnie uderzył w szatnię Giants w ciągu ostatnich kilku tygodni. Slayton jest ostatnim, który zachoruje. Menadżerowie Fantasy powinni monitorować jego status w meczu z Komandorami w niedzielę, ponieważ jest duża szansa, że ​​zagra. Slayton zdobył 10 lub więcej punktów fantasy w pięciu z ostatnich siedmiu meczów. Jest wymieniony w zaledwie 35,3% lig ESPN, co czyni go solidną elastyczną opcją dla tych, którzy potrzebują dodatkowej głębi przy odbiorniku.


Aktualności: Święci TE Juwana Johnsona nie trenował w czwartek z powodu kontuzji kostki.

Co to znaczy w fantastyce: To wyjaśniałoby, dlaczego Johnson zagrał tylko 27 snapów i zobaczył dwie bramki przeciwko 49ers w niedzielę. Zdobył 12 lub więcej punktów fantasy w trzech meczach z rzędu, zanim przegrał bezbramkowo z San Francisco. Jeśli Johnson zostanie wykluczony, menedżerowie fantasy mogą się zmienić Wzgórze Taysom, który jest notowany w zaledwie 38,1% lig ESPN. Buccaneers pozwolili na czwarte miejsce pod względem liczby punktów fantasy na mecz.


Aktualności: Browns TE Dawid Njoku nie trenował w czwartek z powodu kontuzji kolana.

Co to znaczy w fantastyce: Brak treningu przez dwa kolejne dni nie wróży dobrze dostępności Njoku w niedzielę. Miej oko na jego status na treningu w piątek, ale weź też pod uwagę nieprzewidziane okoliczności. Fostera Moreau (w rankingu 41% lig ESPN) jest solidnym streamerem, zdobywając 12 lub więcej punktów fantasy w dwóch z ostatnich trzech meczów. Twarda końcówka Brownsa Harrisona Bryantajeśli Njoku odejdzie, może zobaczyć wzrost celów i stać się realną opcją fantasy.Dziś na ESPN.com/Fantasy i w aplikacji ESPN Fantasy

Podręcznik Mike’a Claya: prognozy i analizy dla każdej gry

Gorące miejsce Erica Karabello w 13. tygodniu: Dameon Pierce wśród graczy, którzy mają coś do udowodnienia w 13. tygodniu

• Fantasy Improv Daniela Doppa i Liz Lozy: Daniel i Liz omawiają powrót Deshauna Watsona, 49ers-Dolphins, Dameona Pierce’a i nie tylko

• Fantasy Focus Podcast: Field Yates, Stephania Bell i Mike Clay podsumowują TNF, zanim obejrzysz wszystko, co musisz wiedzieć na 13. tydzień, w tym, które gwiazdy powinny znaleźć się w twoim składzie, które QB możesz przesyłać strumieniowo, odpowiedzieć na kluczowe pytania elastyczne, porozmawiać z kim powinieneś być na ławce i nie tylko! Słuchać | Patrzeć

Niedziela:

• Ściągawka Fantasy Football: najlepsze wskazówki tygodnia w jednym miejscu

• Oglądaj nieaktywnych: kto wchodzi, kto wypada i co to oznacza?

• Po meczach: fantastyczne wzloty i upadki Matta Bowena i Tristana H. Cockcrofta

• Fantasy Football teraz: niedziela o 10:00 ET na ESPN2

Gdybyś przeoczył:

Field Yates tydzień 13 Fantasy Field Pass: Garrett Wilson odblokowany, ale czy Dameon Pierce, D’Andre Swift są grywalni?

Poradnik TNF Mike’a Claya: Bills vs. Patrioci

Mapa pozycji Tristana H. Cockcrofta

Pokój filmów fantasy Matta Bowena: Trevor Lawrence, Tom Brady wśród ulepszeń i obniżek w tygodniu 13

Najlepsze zakupy DFS Ala Zeidenfelda w 13. tygodniu

• Fantasy Focus Podcast: Field Yates, Mike Clay i Daniel Dopp recenzują TNF, zanim omówią WR, które mają znaleźć się w twoim składzie i których akcje graczy idą w górę lub w dół. Następnie dołącza Adam Schefter, aby porozmawiać o historiach, które będziesz oglądać w 13. tygodniu, w tym o ważnych kontuzjach i graczach, których powinieneś unikać w swoim składzie. Patrzeć | Słuchać