W Kew Gardens powstaje coraz więcej nielegalnych sklepów z konopiami indyjskimi

Kew Gardens zmienia się w Weed Gardens – z jeszcze jednym nielicencjonowany sklep z konopiami bezczelnie otwierający się w zadbanej dzielnicy Queens.

Nielegalny sklep z marihuaną, zwany „Pre-Roll World”, miał swoje wielkie otwarcie na Metropolitan Avenue dwa dni temu przy wielu, hm, fanfarach.

“Nie rozumiem. Nie są licencjonowane. Miasto nic z tym nie robi” – powiedziała aktywistka społeczna Kew Gardens Sylvia Hack, członkini Community Board 9.

Hack powiedział, że Community Board 9 omówi rozprzestrzenianie się takich nielegalnych sklepów z konopiami indyjskimi, które wyrastają wzdłuż lokalnych pasm handlowych bez obawy o reperkusje.

Dominick Pistone, przewodniczący Kew Gardens Civic Association, dodał: „W najlepszym razie skaczą z pistoletu. W najgorszym przypadku są nielegalne.

„Jak oni mogą pracować? Dlaczego pozwalają im pracować?”

Powiedział, że omówi czarny rynek ze 102. NYPD.

Reporter Post wszedł do sklepu w niedzielę i kupił paczkę STIIIZY jadalnych „żelek na bazie konopi indyjskich” za 30 USD. Sklep przyjmował tylko gotówkę.

Jadalna marihuana na sprzedaż w nowo otwartym sklepie Queens.

Sklep — udekorowany na zewnątrz hordami kolorowych balonów i złotych dmuchanych liter z napisem: „WIELKIE OTWARCIE” — oferował mnóstwo konopnych przysmaków. Były tam wstępnie owinięte skręty, wiele różnych poziomów marihuany w kwiatach, waporyzatorach, olejach i liczne artykuły spożywcze.

Prawie wszystkie produkty były oznaczone jako Kalifornia, twierdząc, że są uprawiane lub produkowane w Złotym Stanie.

Zgodnie z nowojorskim prawem „nasiona na sprzedaż” sprzedawane są tutaj produkty z konopi indyjskich muszą być uprawiane i produkowane w Empire State.

Wstępnie zrolowany joint z marihuaną na sprzedaż w Pre-Roll World.

Wstępnie zrolowany joint z marihuaną na sprzedaż w Pre-Roll World.

Prawie wszystkie produkty w sklepie Kew Gardens są uprawiane lub produkowane w Kalifornii.

Prawie wszystkie produkty w sklepie Kew Gardens są uprawiane lub produkowane w Kalifornii.

Pracownicy twierdzili, że Pre-Roll World złożył wniosek o licencję stanu Nowy Jork.

Pracownicy twierdzili, że Pre-Roll World złożył wniosek o licencję stanu Nowy Jork.

Pracownicy sklepu twierdzili, że firma, która jest właścicielem Pre-Roll World, złożyła wniosek o licencję państwową.

Kraj niedawno udzieliła pierwszych 36 licencji na sprzedaż konopi indyjskich w Nowym Jorku: 28 dla detalistów i 8 dla grup non-profit. Żaden nie został jeszcze otwarty, a ich lokalizacja nie została zidentyfikowana.

The Post niedawno zakupił produkty z dwóch innych nielicencjonowanych lokalnych sklepów z konopiami indyjskimi w Kew Gardens: Triangle Dreams przy 82-64 Austin St. i Lefferts Exotics pod adresem 81-27 Lefferts Blvd.

Krytycy mówią wstęp Program marihuany w Nowym Jorku zamienia się w złą drogę.

Badanie opublikowane w zeszłym tygodniu wykazało, że „prawdopodobnie dziesiątki tysięcy nielegalnych firm zajmujących się konopiami indyjskimi” działają obecnie w nowojorskich winiarniach, wędzarniach i innych witrynach sklepowych – z niektóre pop-upy sprzedaje złe lub niebezpiecznie zainfekowane chwasty, wynika z nowego badania.

Tymczasem koalicja Cannabis Social Equity Coalition stwierdziła, że ​​pierwsi legalni sprzedawcy nie zostali odpowiednio przeszkoleni na rynek i staną w obliczu góry zadłużenia.

W kolejnym dziwacznym zwrocie w sadze o legalizacji marihuany w Nowym Jorku, donosi The Post on Sunday trzy organizacje non-profit wydały państwowe licencje na legalną sprzedaż marihuany jak na ironię oferować usługi w zakresie uzależnień — lub nakazać trzeźwość uczestnikom.

Po ujawnieniu informacji pod ostrzałem znalazły się również organy nadzoru w Nowym Jorku byłej gwiazdy NBA, Chrisa Webberawybrana przez stan do pomocy w zebraniu partnerstwa publiczno-prywatnego o wartości 200 milionów dolarów dla rodzącej się branży legalnej marihuany, nie udało się zebrać żadnych pieniędzy.

Office of Cannabis Management bronił wprowadzenia programu.