Sterling Shepard chce „specjalnego” spotkania Odella Beckhama i Giants

Odell Beckham Jr. musiało dzwonić mu w uszach, zanim zadzwonił telefon Sterlinga Sheparda.

Zaledwie kilka minut po tym, jak Shepard został w piątek przesłuchany przez media na temat każdego aspektu dwudniowej wizyty Beckhama w Giants jako wolny agent, Shepard rozmawiał z Beckhamem przez FaceTime przy swojej szafce. Gdy rozmowa zaczęła przykuwać uwagę, Shepard wszedł do prywatnego obszaru z żartem o robali.

Beckham zjadł w czwartek kolację z głównym trenerem Giants Brianem Dabolą i innymi członkami organizacji, zszedł z boiska, aby przejść fizyczny piątek rano, a następnie wrócił do obiektu o 15:45 na oficjalne spotkania. Podczas swoich wakacji Beckham spotkał się z Shepardem i planował dogonić Saquona Barkleya przed opuszczeniem miasta, aby zobaczyć Bills, drugi przystanek na trasie składającej się z trzech meczów, która ostatecznie zakończyła się meczem z Cowboys.

„Powiedział, że obiad poszedł dobrze i to był mniej więcej zakres tej rozmowy” – powiedział Shepard. “Oglądaliśmy [Bills-Patriots] mecz i jedną z wielkich rzeczy, o których mówi, jest to, że chce po prostu wrócić do piłki”.

Odell Beckham Jr. spędził swoje pierwsze pięć sezonów w NFL z Giants.
Obrazy Getty’ego

Najpierw lekarze zespołu muszą rzucić okiem na dwukrotnie naprawiane chirurgicznie lewe kolano Beckhama (zerwane ACL).

„Powrót z ACL nie jest łatwą rzeczą”, powiedział Barkley, który zerwał go w 2020 roku. „To długa, ciężka droga. Jeśli ktokolwiek, kogo znam, ma właściwy sposób myślenia i odpowiednią etykę pracy oraz właściwych ludzi wokół niego, którzy popchną go, by wrócił do typu gracza, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, to jest to Odell. Jeśli tu przyjedzie, ma facetów, o których wie, że będą go wspierać.

Jest wiele powodów, dla których ponowne połączenie Beckhama z Giants może się nie udać: ograniczona pula wynagrodzeń w 2022 roku, aby spełnić jego pragnienia związane z kontraktem, możliwość, że Giants mogą nie awansować do playoffów, atrakcyjność bardziej wybuchowych ataków i stosunkowo ciasne . ..niegrzeczne podejście do rekrutacji gwiazdy, która co prawda lubi „poczuć miłość”.

„Mieliśmy udaną wizytę” – powiedział Daboll. „Poza tym nie mam nic więcej do dodania. skupiam się na [a game against] Waszyngton.”

Ale jest też czynnik Sheparda-Bakleya. Możliwość ponownego spotkania się z byłymi kolegami z drużyny (i dwoma najlepszymi przyjaciółmi) z powodu niedokończonych spraw z jego pierwotnym zespołem (2014-18) podnosi jego serce.

„Myślę, że to musi mieć z tym coś wspólnego” – Shepard. „Ale musi zrobić to, co najlepsze dla niego i jego rodziny. Wszyscy to rozumiemy”.

Giganci mają tylko jednego odbierającego (Dariusa Slaytona) z ponad 280 jardami odbierającymi w sezonie. Trzy z pierwszych czterech przedsezonowych wyborów są niedostępne – Kadarius Toney został wymieniony, a Shepard i Wan’Dale Robinson są w rezerwie kontuzjowanych na koniec sezonu – a Kenny Golladay ma cztery łapania w siedmiu meczach.

Odell Beckham (13 l.) i Sterling Shepard (87 l.) podczas zgrupowania Giants w 2017 roku.
Odell Beckham (13 l.) i Sterling Shepard (87 l.) podczas zgrupowania Giants w 2017 roku.
Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images

Beckham osiągał średnio 51,1 jarda na mecz z 12 przyłożeniami w 37 meczach dla Browns and Rams – daleko od broni, którą fani Giants pamiętają średnio 92,8 jarda na mecz z 44 przyłożeniami w 59 meczach.

„W momencie, gdy Odell wchodzi do szatni, automatycznie poprawia drużynę” – powiedział Barkley.

Trener odbiorników Mike Groh miał spotkać się z Beckhamem po raz pierwszy po latach kontaktów z nim w college’u i NFL. Jaki jest widok z drugiej strony?

„Całkiem spektakularne” – zaśmiał się Groh. „Nie chcę wchodzić w grę porównawczą, ale wszyscy wiemy, że Odell ma unikalny zestaw umiejętności: jego kontrolę nad ciałem i umiejętność wykonywania kontrowersyjnych zagrań, naturalne ręce i sok, aby pokonywać dystans. z tym. Był bardzo produktywnym graczem, gdziekolwiek był”.

Daboll postawił sobie za cel, aby nie skracać swoich obecnych graczy, dzieląc swój czas między zabieganie o Beckhama i przygotowywanie się do gry z implikacjami play-off po obu stronach. Barkley powiedział, że widmo Beckhama nie rozpraszało uwagi w szatni.

„Cały mój czas jest w Waszyngtonie” – powiedział Daboll. „Właśnie dostałem darmowy posiłek”.

Ponieważ nie pracuje w ramach wizyty, jak wcześniej informował The Post, harmonogram powrotu Beckhama na boisko w 2022 roku pozostaje niejasny. Giganci mają wystarczająco dużo miejsca, aby pozwolić sobie na niego w 2023 roku, jeśli chce zawrzeć umowę z niższą premią za podpisanie kontraktu i wyższą gwarantowaną pensją.

„Powiedziałem mu:„ Byłoby czymś wyjątkowym, gdybyś tu wrócił. Miasto byłoby z tego zadowolone i byłoby jak za dawnych czasów” – powiedział Shepard. „Powiedział:„ Masz rację ”.