Składy USA – Holandia, pierwsza XI: startuje Christian Pulisic, Josh Sargent niedostępny dla USMNT

Stany Zjednoczone mają szansę przejść do historii w sobotę na mundialu. Zwycięstwo nad Holandią oznaczałoby wyrównanie najgłębszego biegu w Pucharze Świata, jaki kiedykolwiek wykonała męska drużyna narodowa. Jednak ze względu na wiele problemów zdrowotnych istnieje pytania dotyczące graczy takich jak Christian Pulisic, Weston Mckennie i Josh Sargent. Pulisic został już dopuszczony do gry, co jest pozytywnym znakiem. Tutaj możesz śledzić nasze aktualizacje meczów na żywo.

Kto według naszych ekspertów będzie w stanie rozpocząć mecz i którzy zawodnicy powinni uzupełnić wyjściową jedenastkę? Zobacz selekcje zespołu z Wierzymy w piłkę nożną poniżej, gdy byli gracze USMNT, Jimmy Conrad, Charlie Davies i Heath Pearce, wybierają swojego ulubionego wyjściowego XI — — i skoro już przy tym jesteś, zapisz się do naszego nowego newslettera relacje z pięknej gry w całej okazałości, w tym codzienne aktualności z mundialu, tutaj.

Skład USA – Holandia

Stany Zjednoczone Początkowa XI: Matt Turner, Sergino Dest, Walker Zimmerman, Tim Ream, Antonee Robinson, Tyler Adams, Yunus Musah, Weston McKennie, Tim Weah, Jesus Ferreira, Christian Pulisic

Holandia startująca XI: Noppert, Timber, van Dijk, Ake, Dumfries, de Roon, de Jong, Blid, Klaassen, Gakpo, Depay

Jak wypadli nasi eksperci w przewidywaniach składów? Zobacz poniżej.

USMNT (przewidywane) składy początkowe

Sport CBS

Preferowana XI Charliego Daviesa:

Matta Turnera; Sergino Dest, Cameron Carter-Vickers, Tim Ream, Antonee Robinson; Tyler Adams, Yunus Musah, Weston McKennie; Tim Weah, Josh Sargent, Christian Pulisic.

Sport CBS

Heath Pearce startuje z XI

Tokarz; Dest, Zimmerman, Ream, Robinson; Adams, Musah, McKennie; Weah, Sargent, Pulisic.

Początkowa XI Jimmy’ego Conrada

Tokarz; Dest, Zimmerman, Ream, Robinson; Adams, Musah, McKennie; Weah, Sargent, Pulisic.

Jak widać, wśród trójki gospodarzy nie ma zbyt wielu nieporozumień. Jeśli Sargent jest zdrowy, wszyscy chcą, żeby wystartował. Jedynym prawdziwym pytaniem jest, czy Walker Zimmerman wróci do zespołu, czy też Cameron Carter-Vickers utrzyma swoje miejsce obok Tima Reama na środkowym obrońcy. To niezwykły rozwój dla drużyny, która nie była pewna swojego najlepszego XI wchodzącego na mecz. Aby dowiedzieć się więcej od tych facetów, koniecznie sprawdź to In Soccer We Trust: CBS Sports Soccer Podcast gdzie twoi trzej ulubieni byli zawodnicy USMNT opowiadają o wszystkim, co chciałbyś wiedzieć o męskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych podczas Mistrzostw Świata w Katarze.

Chcesz więcej relacji z Mistrzostw Świata? Posłuchaj poniżej i śledź dalej Dom Mistrzówcodzienny podcast piłkarski CBS Sports, zawierający najważniejsze analizy, komentarze, wskazówki i nie tylko podczas wielkich meczów w Katarze.

Jak oglądać i kursy

  • Data: sobota, 3 grudnia | Czas: 10:00 czasu wschodniego
  • Lokalizacja: Khalifa International Stadium — Al Rayyan, Katar
  • TELEWIZJA: Fox i Telemundo | Przekaz na żywo: fuboTV (Spróbuj za darmo)
  • RELACJA NA ŻYWO: Aktualizacje gry
  • Szanse: Holandia -104; Remis +230; Stany Zjednoczone +310 (przez Caesars Sportsbook)

Polecana gra | Holandia przeciwko Stanom Zjednoczonym

Relacja przed meczem USA – Holandia