Rozpoczęła się nowa limitowana bitwa Pokémon Scarlet & Violet Tera Raid

Aktualizacja [Sat 3rd Dec, 2022 00:30 GMT]: To wydarzenie obecnie trwa, więc jeśli jeszcze nie dołączyłeś do zabawy, zrób to, póki jeszcze możesz. Ta bitwa Tera Raid potrwa do 4 grudnia i zostanie ponownie rozegrana w dniach 15-18 grudnia.


Oryginalny artykuł [Thu 1st Dec, 2022 03:00 GMT]: Po programie specjalnym „Eevee Spotlight”, Pokemony Scarlet i Violet są teraz gospodarzami drugiego wydarzenia Tera Raid Battle. Tym razem przedstawia potężnego Charizarda.

To pierwsze wydarzenie potrwa od 1 do 4 grudnia, a następnie odbędzie się ponownie między 15 a 18 grudnia. Charizard najwyraźniej nie pochodzi z regionu Paldea, więc jest to rzadki połów. Ten konkretny jest wyposażony w Smoka jako typ Tera. Trenerzy mogą oczekiwać, że będzie walczył w walce, wykonując kilka „niszczycielsko potężnych ruchów”. Ten Charizard będzie miał ten sam znacznik, zdolność i ruchy niezależnie od tego, kiedy zostanie schwytany, i można go schwytać tylko raz na zapis.

Warto zauważyć, że Tera Raid Black Crystal Battles można uruchomić tylko po ukończeniu pewnych wydarzeń po zakończeniu gry. Jednak gracze, którzy nie ukończyli tych wydarzeń, mogą nadal uczestniczyć w tych bitwach, dołączając do bitwy innego trenera (poprzez grupę dla wielu graczy lub przy użyciu kodu łącza).

Pokemony Scarlet i Violet