Rozpalono gorący piec wraz z powrotem Zimowych Spotkań MLB; Kardynałowie szukają pierwszej iskry

SAN DIEGO — Cardinals prezes operacji baseballowych John Mozeliak, podobnie jak wielu jego kolegów z branży, często zauważa, jak terminy pobudzają do działania. Rozmowy handlowe mogą ulec stagnacji lub jo-jo, tlić się lub słabnąć, a potem, około 31 lipca, nadchodzi ostateczny termin handlu, rynek brzęczy jak zaskoczony ul, a transakcje są zawierane.

Poza sezonem jest fajniej, ponieważ ani transakcje, ani aukcje wolnych agentów nie mają żadnych ścisłych terminów poza rozpoczęciem sezonu za kilka miesięcy. Gdy zima zbliża się do tego letniego klucza, jest to coś, czego Major League Baseball nie nazwała od trzech lat. Prawie 12 miesięcy do tygodnia od zamrożenia baseballu i rozpoczęcia lokautu właścicieli, biura obsługi i agenci zbiorą się w San Diego na pierwszych zimowych spotkaniach od 2019 roku i spróbują wyłączyć Zooma z laptopa i wrócić na rynek.

Czy nieobecność przyspieszy działania?

Ludzie też czytają…

Zimowe spotkania MLB rozpoczynają się w niedzielę w San Diego w hotelu przy porcie, w tym samym mieście, w którym ostatni mecz zebrał się w grudniu w corocznej szklarni Hot Stove. Spotkania te zapoczątkowały trzy umowy z wolnymi agentami w ciągu trzech kolejnych dni, z których każda była warta co najmniej 245 milionów dolarów. Ten rok zaczął się wcześnie, kiedy Texas Rangers ogłosili w piątek wieczorem pięcioletni kontrakt za 185 milionów dolarów za asa Jacoba deGroma, wypychając go z Queens. Milwaukee sprzedał byłego kardynała shortstopa Koltena Wonga do Seattle w piątek w handlu, w którym uczestniczył zapolowy Jesse Winker. Wolny agent zapolowy Aaron Judge, świeżo po 62-meczowym sezonie, ma szansę stać się hitem w przyszłym tygodniu, a wszystkie oczy będą zwrócone na próbę powstrzymania go przez New York Yankees przed udaniem się na zachód, prawdopodobnie do San Francisco Giants.

Kardynałowie przybywają bez zaznaczonego pola na górze listy zakupów.

Ale ich planer dzienny jest pełny.

Według źródeł planują spotkać się z przedstawicielami łapacza wolnego agenta Willsona Contrerasa i Christiana Vazqueza, a także odbyć inne rozmowy z zespołami takimi jak Toronto i Oakland, które mają zabawne oferty dla łapacza.

Dotychczasowe tempo poza sezonem dla Cardinals sugeruje, że są na równoległych ścieżkach w pogoni za codziennym łapaczem – patrząc na konkurencyjną cenę atrakcyjnej transakcji, takiej jak ta dla Seana Murphy’ego z A, podczas omawiania pożądanej długości kontraktu przez wolnych agentów. Istnieją inne zespoły, takie jak Cleveland, zaangażowane w negocjacje dotyczące przejęcia, a zimowe spotkania mogą dać rynkowi impuls, którego potrzebuje.

Kardynałowie prowadzili również ofensywne rozmowy z wolnymi agentami Omarem Narvaezem i Mikiem Zunino tej zimy. Contreras, długoletni Cub i trzykrotny All-Star, wyróżnia się w tej klasie wolnych agentów ze względu na swój atak i karierę .808 OPS. Skontaktował się z lewicowym Jose Quintaną w trakcie sezonu, aby zapytać go o klub i kulturę Cardinals – i Quintana powiedział, że wystawił dobrą recenzję. Inni łapacze skłaniają się ku obronie i wyprowadzaniu lasek rzucających. Jak powiedział jeden z kierowników zespołu, lista dostępnych codziennych łapaczy jest „znana i krótka”, więc pościgi nie są tajne.

Urzędnicy Cardinals nie omawiają konkretnych celów.

„Kiedy spojrzysz na potencjalne transakcje, będzie cię to kosztować gracza„ X ”, a kiedy spojrzysz na rynek wolnych agentów, tak, to prawdopodobnie tylko gotówka, ale ile to jest gotówki?” Mozeliak powiedział we wczesnych dniach jego pogoni. „Kiedy mówisz o czasie – niekoniecznie musisz wychodzić i podpisywać kontrakt z kimś na następne sześć lat, ponieważ mamy kilka spraw do załatwienia. Jak sobie z tym poradzimy? Większość transakcji byłaby krótkoterminowa. “

Mozeliak powiedział, że po dwóch dekadach wejścia na rynek łapaczy w celu podpisania kopii zapasowej, a nie startera, zmieniło się to, jak chętnie wolni agenci interesują kardynałów.

„Teraz ludzie wyraźnie rozumieją, że naprawdę mamy szansę” – powiedział.

Kardynałowie również wyrazili zainteresowanie dodaniem nietoperza do składu – chociaż nie byli aktywni z droższymi wolnymi agentami. Według źródła kardynałowie pozostawali na peryferiach rozmów o rozwiązaniu, pozostając świadomi, ale nie angażując się w to. Mozeliak powiedział na zebraniach GM, że początkowo nie spodziewał się zakupu. Quintana, starter w pierwszym meczu Cardinals po sezonie, wyraził zainteresowanie powrotem, a Cardinals pozostają otwarci na taką możliwość.

To, o czym kardynałowie spędzili trochę czasu rozmawiając z agentami, to miotacze, którzy dodaliby głębi i wskaźnika strikeoutów personelowi, który miał najniższy w głównych zawodach. Sama cena takich środków odciążających została ujawniona w piątek. Arizona podpisała kontrakt z Miguelem Castro, który odpowiadał niektórym preferencjom kardynałów, za 3,5 miliona dolarów. To więcej niż 2,85 miliona dolarów, które kardynałowie mogli zapłacić za zatrzymanie praworęcznego Alexa Reyesa, który wraca po operacji barku. Boston podpisał kontrakt z Chrisem Martinem i jego 11,9 workami na dziewięć na dwuletni kontrakt o wartości 17,5 miliona dolarów.

Nadal dostępne są inne opcje, począwszy od byłego wyboru Cardinals w pierwszej rundzie, Adama Ottavino, który ma osiem lat z rzędu z co najmniej 10,0 strajkami na dziewięć, po Tommy’ego Kahnle’a, którego sezon został skrócony przez kontuzję, ale ma 11,1 strajków na karierę. dziewięć. David Robertson miał 81 strikeoutów w 63 rundach 2/3 w 2022 roku i ma w karierze 11,9 strikeoutów na dziewięć. Milwaukee odrzucił opcję 3 milionów dolarów na praworęcznego Brada Boxbergera, a on kończy sezon z 2,95 ERA i 68 strikeoutami w 70 występach (64 inningi). W poprzednich latach Cardinals znajdowali swojego swingmana, podpisując kontrakty z miotaczami z czołowych lig azjatyckich, a tej zimy ponownie tam zajrzeli.

Mozeliak wielokrotnie powtarzał, że zarobki kardynałów wzrosną w 2023 roku, po części ze względu na sprzedaż biletów wygenerowaną przez ubiegłoroczną drużynę oraz pożegnalne sezony Alberta Pujolsa i Yadiera Moliny.

Cardinals mają obecnie około 160 milionów dolarów przeznaczonych dla 24 graczy z przewidywanego 26-osobowego składu w dniu otwarcia. To więcej niż w zeszłym roku 154 miliony dolarów, ale Cardinals mogą zbliżyć się lub przekroczyć ich przewidywany budżet, zanim skrócony sezon 2020 zmieni matematykę baseballu. To byłoby około 180 do 185 milionów dolarów. Zaproponowali, że zeszłego lata przyjrzą się swoim perspektywom finansowym i zwolnią miejsce, rozważając wymianę za Juana Soto, któremu jest winien około 20 milionów dolarów w 2023 roku.

Wybuch dla właścicieli MLB nastąpił w zeszłym tygodniu, kiedy Disney kupił resztę BAMTech, pierwotnie znaną jako MLB Advanced Media (MLBAM), za 900 milionów dolarów. Będzie to dzielone przez kluby członkowskie, a jackpot zwróci uwagę związków zawodowych na to, jak i czy przełoży się na przejęcia graczy.

Podczas gdy wiele będzie wiadomo o Zimowych Spotkaniach w miarę ich trwania, trzy lata i nowy układ zbiorowy pracy wprowadzą nowe zmarszczki:

• Projekt Reguły 5, który pozwala zespołom ubiegać się o niechronione drugorzędne ligi z innych organizacji, zostanie przesunięty z ostatniego ranka spotkań na środowe popołudnie.

• We wtorek MLB zorganizuje swoją pierwszą loterię draftu, gadżet wprowadzony w nowym CBA, aby skomplikować strategię odbudowy czołgu. Loteria określi, która drużyna, która nie przeszła do play-offów, będzie miała pierwszeństwo w drafcie 2023.

W dniu otwarcia spotkań, po przybyciu urzędników, w niedzielne popołudnie zostanie ogłoszone, czy komitet Hall of Fame ds. ery współczesnego baseballu wybrał kogoś z Cooperstown’s Class 2023. Barry Bonds, Roger Clemens, Fred McGriff i Wszyscy Dale Murphy zostali uznani za kandydatów do komisji.

Ta komisja spotyka się w niedzielę, aby omówić kandydatów takich jak Bonds i Clemens, którzy nie zostali wybrani przez pisarzy baseballowych z powodu ich powiązań z erą sterydów.

Do poniedziałku zespoły będą się przytulić w swoich apartamentach, podczas gdy wizje metryk tańczą na ich komputerach. Niektóre spotkania będą odbywać się osobiście. Niektóre rozmowy handlowe będą obejmować rozmowy telefoniczne i wiadomości tekstowe. Omawiane oferty można przypieczętować emotikonem. A historii będzie wiele.

W końcu rozmowa jest tania.

Celem są działania, które się opłacają.

W dzisiejszym filmie o godzinie 10 felietonista Ben Hochman omawia, dlaczego rok 1948 był najlepszym sezonem Stana Manna z Cardinals. Również wszystkiego najlepszego dla Nelly… Furtado. I jak zwykle Hochman losowo wybiera kartę z St. Karty Ludwika.

Beniamina Hochmana


Często zadawane pytania dotyczące zimowego spotkania: Derrick Goold, Rick Hummel odpowiadają na Twoje pytania w cotygodniowych czatach

Wskrzeszenie niezwykłej kariery Ricka Hummela z Post-Dispatch, który w tym tygodniu przechodzi na emeryturę

Pomijając pełen kontuzji rok, Cardinals Tyler O'Neill ma plan, aby odzyskać swoje mocne tempo