Rece Davis opowiada o sytuacji QB Clemsona, wybiera dla tytułu ACC

ESPN College Game Day Gospodarz Rece Davis niedawno przedstawił kilka przemyśleń na temat Clemson i Północnej Karoliny przed sobotnim meczem o mistrzostwo ACC pomiędzy Tygrysami i Tar Heels.

Clemson (10-2, 8-0 ACC, nr 9 w rankingach futbolu uniwersyteckiego) oczywiście przegrał w zeszłym tygodniu z rywalem z Karoliny Południowej, podczas gdy Karolina Północna (9-3, 6-2, nr 23 CFP) ) przegrali z rywalem ze stanu NC w podwójnej dogrywce w zeszłym tygodniu.

Notre Dame pokonało obie drużyny w tym sezonie, a druga porażka Tar Heels przyszła do Georgia Tech dwa tygodnie temu.

„To trudne dla obu drużyn, ponieważ jest to duże pocieszenie” – powiedział Davis Podcast College Game Day. „Czy zamierzają dać zwycięzcy trofeum, czy po prostu wysyłają go do South Bend, ponieważ Notre Dame dobrze pokonała ich obu, a Notre Dame gra w ACC w każdym sporcie poza piłką nożną. …

„Myślę więc, że Clemson pokonał tę stratę w zeszłym tygodniu, a gdzieś po drodze mój facet, Drake Maye, uderzył twarzą w przysłowiową ścianę z cegieł. Uderzył w ścianę pierwszego roku i nie był taki sam przez ostatnie kilka tygodni, jak na początku sezonu. Myślę, że duma Clemsona jest urażona. Myślę, że Karolina Północna wciąż jest w stanie strzelać bramki, a Clemson nie jest duży.

Davis skomentował również sytuację rozgrywającego Clemsona z DJ Uiagalelei i Cade Klubnikiem wchodzącymi do gry o tytuł ACC.

Oczywiście Dabo Swinney. powiedział, że Uiagalelei zacznie w meczu o mistrzostwo ACC. Podczas jego poniedziałkowej audycji radiowejSwinney powiedział, że wierzy, że Uiagalelei zasługuje na szansę poprowadzenia Tygrysów do tytułu ACC przeciwko Tar Heels, ale dodał, że „nie ma miejsca na błąd” dla Uiagalelei i że Klubnik „będzie gotowy” wkroczyć, jeśli jego numer zostanie wywołany .

„Myślę, że to będzie naprawdę duże wydarzenie dla DJ Uiagalelei, jeśli chodzi o jego przyszłość” – powiedział Davis. „Myślę, że konkurs będzie otwarty z Klubnikiem. Prawie domaga się, żeby to było w przyszłym roku. Ale zobaczysz napis na ścianie, być może ze sposobu, w jaki gra, czy ma szansę wygrać te zawody w przyszłym roku.

Davis zakończył selekcję do ACC Championship Game na stadionie Bank of America w Charlotte (20:00, ABC).

Clemson jest faworytem z 7,5 punktu.

„Myślę, że Clemson przyspieszy, myślę, że pokażą trochę więcej dumy, myślę, że będą prowadzić piłkę przeciwko Północnej Karolinie” – powiedział Davis – „i powiem to Clemson wygrywa i pokrywa, a po tym, jak w zeszłym roku przerwali passę sześciu koron ACC z rzędu, wygrają kolejną i przywrócą ją Clemsonowi.

Dear Old Clemson dodał Tiger Sack Pack do naszego sklepu internetowego. Zaoszczędź, zdobywając dwie paczki kart z autografami od dwóch najlepszych defensywnych stron kraju, Mylesa Murphy’ego i Xaviera Thomasa.

Teraz jest nowy sposób wspierania studentów-sportowców Clemson. Kup przedmioty kolekcjonerskie od Dear Old Clemson, a dochód zostanie przeznaczony na wsparcie studentów-sportowców Clemson.