Raport o kontuzji w stanie Michigan: czy Donovan Edwards może potrząsnąć swoją obsadą przeciwko Purdue?

ANN ARBOR, Mich. — Gdy Michigan przygotowuje się do wyjazdu do Indianapolis, stan zdrowia zespołu pozostaje wielką historią.

Gwiazda biegacza Blake Corum został podobno wykluczony z sobotnich mistrzostw Wielkiej Dziesiątki przeciwko Purdue (20:00, FOX) i później, nakładając większy ciężar na rezerwowego Donovana Edwardsa, aby udźwignął ciężar.

Ale w jakiej formie będzie Edwards? W zeszłym tygodniu grał przez wyniszczającą kontuzję prawej ręki przeciwko rywalowi z Ohio State, zmuszając go do noszenia piłki lewą ręką. To ograniczyło go na początku, spowalniając atak naziemny Michigan, ale Edwards miał 22 prowadzenie, 216 jardów w biegu, 2-TD w wygranej.

Zapytany w zeszłą niedzielę o zawodników walczących z kontuzjami, Harbaugh powiedział, że oczekuje, że ci, którzy chcą grać, będą grać.

„To było w każdą sobotę dla naszego zespołu” – powiedział dziennikarzom Harbaugh. „Tak było przez cały sezon, przez cały rok. Faceci zawsze szukają wejścia i nigdy wyjścia. Wiem, że czasami nie mogą się dostać, ale zawsze szukają sposobu”.

Przy tak wielu nieudanych graczach na liście Michigan w tej chwili, oto, co się dzieje w oparciu o publiczne komentarze, zakulisowe informacje i prognozy.

prognozy: Zobacz, co autorzy MLive mają do powiedzenia na temat Michigan-Purdue w mistrzostwach Big Ten

RAPORT O USZKODZENIACH

Prawdopodobnie:

RB Donovan Edwards — Rezerwa Michigan wypróbowana w zeszłym tygodniu w największym meczu sezonu i okazała się produktywna. Jeśli nie doznał dodatkowego uszkodzenia tego kciuka, spodziewamy się, że Edwards zagra ponownie. Był dużą częścią ofensywy w zeszłym tygodniu i będzie ponownie, zwłaszcza biorąc pod uwagę brak sprawdzonej głębi na tej pozycji.

TE Luke Środek czyszczący — Wiodący zawodnik zespołu wrócił w zeszłym tygodniu i grał przez nieujawnioną kontuzję górnej części ciała, łapiąc podanie z 15 jardów. Nie wyglądał tak samo, ale ograniczony Schoonmaker wciąż może być skuteczny. Spodziewamy się, że zagra ponownie w tę sobotę, być może w pośpiechu lub w pewnych sytuacjach.

badawczy:

EDGE Mike Morris — Oczekiwaliśmy, że czołowy zawodnik Michigan (i obrońca roku z Wielkiej Dziesiątki) zagra w zeszłym tygodniu i tak się stało. Ale Morris wytrzymał zaledwie 11 snapów, zanim opuścił mecz z powodu kontuzji. Nie znamy ciężkości jego kontuzji (Morris powiedział kilka tygodni temu, że coś „poprawił”), ale powiedział w tym tygodniu Big Ten Network: „Czuję się dużo lepiej. Nadal próbuję wrócić do pełnej mocy.” Poszukaj Morrisa, który spróbuje ponownie zagrać w tym tygodniu.

podejrzany:

LB Nikhai Hill-Green — Wymieniam młodszego strażnika od tygodni, ale nie ma wyraźnego znaku, że jest bliski powrotu. Widzieliśmy go kilka tygodni temu podczas rozdania indyków Blake’a Coruma w Ypsilanti i wydawało się, że też spaceruje. Michigan nazywało to kontuzją tkanki miękkiej przez większą część sezonu, pozostawiając Hill-Greenowi szansę na ubieganie się o medyczną czerwoną koszulkę i odzyskanie utraconego roku.

FABUŁA: Podobno RB Blake Corum będzie miał operację i przegapi postseason

na zewnątrz:

RB Blake Corum – Chociaż nie było oficjalnego wieści z Michigan, czołowy obrońca zespołu podobno ma operację naprawy kontuzjowanego lewego kolana i przegapi resztę sezonu. Nie można temu zaprzeczyć: to cios dla ofensywy Michigan i sposobu, w jaki chce działać, i może kosztować Wolverines szansę na mistrzostwo kraju. Ale właśnie dlatego grają w gry — Michigan pokazało w zeszłym tygodniu, że może wygrywać gry w powietrzu. Może mają więcej w zbiorniku.

QB Cade McNamara — Rezerwowy rozgrywający Michigan (kolano) jest poza grą na czas nieokreślony po przejściu operacji kończącej sezon. W poniedziałek wszedł na portal transferowy, a do czwartku zasygnalizował swój plan transferu do Iowa.

TE Erick Wszystko — Początkowy ciasny koniec Michigan miał kończącą sezon „zmieniającą życie” operację w ciągu tygodnia, która wykluczyła go na resztę sezonu. Jego przyszłość jest niepewna.

DB/ST Caden Kolesar — Gwiazda drużyn specjalnych doznała zerwania więzadła krzyżowego przedniego podczas biegu po boisku podczas meczu rewanżowego z Iową, co odsunęło go na bok przez resztę drogi.

LS William Wagner — Nie mamy szczegółowych informacji na ten temat, ale najlepszy długi lucjan w stanie Michigan również doznał kontuzji kończącej sezon w meczu z Iowa. Od tego czasu Greg Tarr zastąpił.

Przeczytaj więcej o piłce nożnej w Michigan:

QB Cade McNamara planuje przenieść się do Iowa

Policja twierdzi, że DT Mazi Smith nie miał ważnego zezwolenia na ukrytą broń, kiedy został zatrzymany

Rekrutacja: Michigan wraca do Ohio

24-letni QB, wszechstronni obrońcy wśród kluczowych graczy Purdue przeciwko Michigan

10 decydujących momentów sezonu piłkarskiego w Michigan