Raport 49ers: Ocena ataku, obrona w słodko-gorzkim zwycięstwie nad Dolphins

SANTA CLARA — Rozgrywający Brock Purdy’emu się udało za swoje pierwsze znaczące doświadczenie na poziomie zawodowym.

The 49ers pokonali Miami Dolphins33-17, a Purdy wykonał swoją rolę po przejęciu roli rozpoczynającego rozgrywającego Jimmy’ego Garoppolo, który przetrwał złamana stopa na koniec sezonu.

„To, że wygraliśmy, nie oznacza, że ​​jestem w Cloud 9” – powiedział Purdy. „Chcę się poprawić i potrzebuję tego zespołu, aby iść do przodu”.

Purdy nie musi tego robić sam iz pewnością nie był jednoosobowym aktorem w zwycięstwie 49ers nad Dolphins.

Oto relacja 49ers z ich meczu w 13. tygodniu na stadionie Levi’s:

Szybki atak

Ponownie Christian McCaffrey rozpoczął dzień, mając trudności ze znalezieniem miejsca do biegania przeciwko obciążonej linii bójki. Ale wraz z rozwojem gry rósł sukces McCaffreya. Po zdobyciu zaledwie 32 jardów na 12 prowadzeniach w pierwszej połowie, zakończył z 66 jardami w 17 próbach pośpiechu.

Rezerwowy debiutant, Jordan Mason, zdobył 51 jardów na ośmiu prowadzących i pokazał, dlaczego zdobył czas gry nad wyborem z trzeciej rundy Ty Davis-Price. 49ers mieli sześć pierwszych upadków na ziemi, będąc w posiadaniu piłki przez ponad 40 minut.

Stopień: B

Przekroczenie

Purdy został zmuszony do służby po tym, jak Garoppolo odszedł po jednej serii z kontuzją lewej nogi. Grał równie skutecznie jak Garoppolo.

Purdy dobrze prowadził atak 49ers w pierwszej połowie. Jego pierwsza jazda zakończyła się przyłożeniem, a ostatnia jazda przed przerwą również zakończyła się w strefie końcowej. Purdy miał 3-jardowe podania przyziemienia do Kyle’a Juszczyka i McCaffreya.

Purdy zrobił wszystko, o co go poproszono. Ukończył 25 z 37 podań na 210 jardów z dwoma przyłożeniami i jednym przechwyceniem.

Ocena: B plus

Zajęta obrona

Najwyżej sklasyfikowana obrona 49ers sprawiła, że ​​Delfiny stały się jednowymiarowe. Byli obrońcy 49ers Raheem Mostert i Jeff Wilson Jr. ledwie udało im się coś ruszyć.

A Delfiny nawet nie próbowały trzymać się swojej gry biegowej.

Mostert miał 30 jardów na siedmiu prowadzących, a Wilson miał tylko jedno prowadzenie na 3 jardy. To byli jedyni dwaj gracze z Miami, którzy próbowali w pośpiechu.

Stopień: A

Obrona podania

Mecz nie mógł się gorzej zacząć dla 49ers, którzy już w pierwszym momencie meczu doznali zamieszania w defensywie. Odbiorca Dolphins, Trent Sherfield, wykorzystał zasięg, by zdobyć bramkę po podaniu z 75 jardów od Tua Tagovailoa.

Potem obrona 49ers się uspokoiła, a Nick Bosa podkręcił temperaturę na Tagovailo trzema workami, w tym jednym, który zakończył się powrotem Dre Greenlawa do przyłożenia.

Jimmie Ward, Deommodore Lenoir i Fred Warner mieli przechwyty, a Dolphins mieli 0-na-7 przy trzecich upadkach. Greenlaw wykonał świetną grę, przełamując czwarte podanie Mike’a Gesickiego z ostrej końcówki w czwartej kwarcie.

49ers zamknęli potężną ofensywę Dolphins, gdy Miami przegrało 0 na 7 w takich sytuacjach.

Ocena: A-minus

Specjalne zespoły

Robbie Gould dał 49ers dziewięciopunktowe prowadzenie w ciągu dwóch minut po rzucie z gry z 48 jardów. Zrobił też rzuty z gry z 47 i 36 jardów.

Punter Mitch Wishnowsky uzyskał średnio 44,5 na cztery punty (średnia netto 39,3).

Ray-Ray McCloud miał zwrot puntem z 20 jardów, który pomógł ustawić pierwsze przyłożenie 49ers w meczu.

Coaching

49ers musieli dostosować się w locie po tym, jak Garoppolo przegrał z kontuzją stopy w pierwszej kwarcie. Purdy wszedł do zgrupowania i zespół działał dobrze — z wyjątkiem pewnych problemów z zegarem czasu gry, które zmusiły ich do ogłoszenia kilku przerw na żądanie.

Trener Kyle Shanahan miał dwa kluczowe wyzwania, aby zniweczyć gorączkę podań Dolphins, w tym czwartą grę na sześć minut przed końcem meczu.

Obrona zrezygnowała z kilku ważnych zagrań. Koordynator obrony, DeMeco Ryans, przywrócił wszystko na właściwe tory i ostatecznie zagrali więcej ważnych zagrań, niż się poddali.

Wszyscy razem

49ers zdominowali ten mecz dzięki trzecim upadkom i stratom. 49ers wymyślili cztery dania na wynos.

ZWIĄZANE Z: Podobno 49ers pozyskali Josha Johnsona jako rezerwowego Purdy’ego

Biorąc pod uwagę wielu, było to imponujące zwycięstwo gracze odkryli powagę Kontuzja Garoppolo w przerwie meczu.

To była przygnębiona grupa graczy w zwycięskiej szatni. Nawet wygrana przy dobrze wyważonej pracy zespołowej nie poprawiła im samopoczucia.