Prognozy personelu: Michigan vs. Purdue w Big Ten Championship

The Rosomaki z Michigan chcą zostać pierwszą drużyną w historii programu, która osiągnie 13-0 w jednym sezonie, przygotowując się do Purdue Boilermakers dziś wieczorem w Mistrzostwach Wielkiej Dziesiątki 2022.

Zespół Maize n Brew powraca, aby przelać pewne prognozy na papier podczas okrągłego stołu w tym tygodniu.

Michigan ma passę 45-23 stan Ohio w Columbus w sobotę, wygrywając 12-0 po raz pierwszy od 1997 roku. Czy myślisz, że sobotnia wygrana zmieni grę w przyszłości?

Z Łozona: Zdecydowanie może i zmieni program w najbliższej i potencjalnie długoterminowej perspektywie. Konsekwencje, jakie już miał w rekrutacji — zwłaszcza w stanie Ohio — są szalone. Krajowi eksperci, którzy w przeszłości rutynowo bili Harbaugha i Michigan (Finebaum), teraz wychwalają Wolverines. Ta wygrana w Columbus to WIELKA sprawa i nie można jej wystarczająco przecenić.

Andrzej Bailey: Sobotnia wygrana jest potwierdzeniem, że ubiegły rok był „początkiem”, jak elokwentnie wspomniał Harbaugh w swojej prasie po zwycięstwie w Ann Arbor. Wymówki — jakkolwiek błahe — można znaleźć w przypadku przegranej jednej gry (rozproszenie uwagi, grypa, brak koncentracji, śnieg), ale po przegraniu dwóch gier nie ma już wymówek.

Zacha Breiningera: Normalnie ostrzegłbym fanów Michigan, żeby wypompowali przerwy, ale sposób, w jaki całkowicie rozbili Buckeyes w drugiej połowie, mówi mi, że Wolverines tu zostaną. Posunąłbym się nawet do GWARANCJI Michigan, aby pokonać Ohio State w przyszłym roku – jeśli JJ McCarthy wystartuje dla Wolverines. Zachęcam naszych czytelników do zapoznania się z historią JJ McCarthy’ego z Ryanem Dayem i następnym rozgrywającym Ohio State, aby poznać moje przemyślenia.

Matta Eiferta: Absolutnie. Będę pierwszym, który przyzna, że ​​zastanawiałem się, czy Harbaugh powinien zostać do końca sezonu 2020. Dwa lata później całkowicie rozwiał te wątpliwości. Zwycięstwo nad Ohio State w 2021 roku było, co zrozumiałe, ogromne, ale zwycięstwo w 2022 roku dało Michigan przewagę w moich oczach. Jeśli po niektórych zwycięstwach rekrutacyjnych nastąpią duże zwycięstwa w terenie, program powinien stać się ostoją CFP na nadchodzące lata.

Dana Plochera: Absolutnie. Był rozgrywający, który grał w Ohio State, który nigdy nie pokonał Michigan. Istnieje klasa OSU, która jest bliska pokonania Rosomaków. Jak długo gracze z Michigan byli z tym nękani? Mentalność obu stron uległa teraz całkowitej zmianie, a gra w Wielkim Domu w 23 roku tylko utrudni zadanie.

Michigan zwraca uwagę na Purdue, solidną drużynę 8-4 reprezentującą Big Ten West. Co najbardziej przeraża cię w tym zespole Boilermaker?

Z Łozona: Ich umiejętność „tworzenia spoilerów” naprawdę mnie przeraża. Jeff Brohm jest potężnym napastnikiem, więc prawdopodobnie będzie miał kilku asów w rękawie, którzy sprawią, że powiesz „cholera… dobra gra”. Purdue nie jest garbaty, a stan Michigan nie powinien w sobotę wchodzić na stadion Lucas Oil Stadium, wierząc w to. Nie można lekceważyć Purdue.

Andrzej Bailey: Główny trener Jeff Brohm ma bilans 3:0 przeciwko swoim pierwszym trzem przeciwnikom, a Boilermakers zawsze grają w najdziwniejszych meczach. Strata w Syracuse, którą ponieśli na początku, nie miała sensu, ale zwycięstwo nad Illinois też nie. Purdue — na dobre i na złe — to zespół, który żyje w chaosie, a to może być niepokojące.

Zacha Breiningera: Chemia Aidana O’Connella i Charliego Jonesa. Twórcy spoilerów mogą sprawić, że będzie to gra, jeśli ta dwójka się zaangażuje.

Matta Eiferta: Purdue nie ma nic do stracenia. W tej grze nikt niczego od nich nie oczekuje. W zeszłym sezonie Michigan było w stanie emocjonalnie przejść przez mistrzostwa Wielkiej Dziesiątki, ale czy będą w stanie utrzymać te emocje przeciwko mocno przesadzonemu zespołowi Purdue?

Dana Plochera: Pasują do konkurencji pod rządami Jeffa Brohma. W przeszłości wyprowadził z równowagi Davida i Goliata i będzie miał swoich ludzi gotowych dać Wolverines wszystko.

Jeśli Blake Corum jest niedostępny na dzisiejszy mecz, fani Michigan powinni czuć się swobodnie po meczu z zeszłego tygodnia. Czy spodziewałbyś się, że Wolverines ponownie to wyemitują, czy też oprzesz się na Donovan Edwards / CJ Stokes w grze biegowej?

Z Łozona: Spodziewałbym się zdrowej dawki Edwardsa z odrobiną Stokesa, ale nie sądzę też, żeby Wolverines bali się dorzucić trochę więcej świńskiej skóry. Całkiem możliwe, że McCarthy ma mnóstwo pewności siebie po tej grze OSU. Lubi wielkie chwile i zrobił to w ostatni weekend. Podejrzewam, że zmuszą go do zrobienia tego ponownie, więc szukaj McCarthy’ego, żeby się przedostał.

Andrzej Bailey: Spodziewam się, że Wolverines przetestują wewnętrzną obronę Purdue, aby rozpocząć mecz, zwłaszcza jeśli Purdue nie ma początkowego ataku w obronie. Kiedy Boilermakers skontrują, by załadować pudło, spodziewaj się, że rozgrywający JJ McCarthy odpuści to przeciwko zasięgowi mężczyzn.

Zacha Breiningera: Donovan „The Don” Edwards zasługuje na przerwę. Mój człowiek grał ze złamaną ręką i nadal gonił za 200+. Zarówno on, jak i Blake muszą być zdrowi, jeśli Michigan ma wygrać natty. Dodatkowo przysłowiowy dżin wydostał się z butelki na atak mijania Michigan. Wszyscy wiedzą, że JJ może teraz dorównać najlepszym z nich, więc nie ma sensu tego powstrzymywać. Dlatego myślę, że możemy spodziewać się ofensywnego planu gry skupionego na podaniu.

Matta Eiferta: Pod koniec dnia Harbaugh idzie do Harbaugh. Wypuści piłkę, a następnie rozpocznie ją ponownie. W meczu ze stanem Ohio JJ McCarthy wyrzucił piłkę, ponieważ dała mu ją obrona. Purdue prawdopodobnie nie ułoży pudełka tak bardzo, jak zrobił to stan Ohio, więc Harbaugh zareaguje, rzucając piłkę w kółko.

Dana Plochera: Michigan wie, że są lepszą drużyną — w zeszłym roku, kiedy wyrzucili podręcznik przeciwko Iowa, zobaczyliśmy, jaka może być zabawna. Spodziewam się wielu sztuczek, które podnoszą duży metraż i trochę polegania na późnej grze biegowej.

Dokonaj odważnej prognozy na dzisiejszy mecz.

Z Łozona: JJ McCarthy miał w zeszłym tygodniu cztery przyłożenia w swojej karierze przeciwko Ohio State i myślę, że ma kolejny dobry występ z czterema przyłożeniami.

Andrzej Bailey: Obrona Michigan w tym meczu.

Zacha Breiningera: Chciałbym tylko powiedzieć, że moje typy 2+ z przewidywania Strouda sprawdziły się w grze, więc będę ODWAŻNY. JJ rzuca za sześć podań.

Matta Eiferta: CJ Stokes będzie miał dwa szybkie przyłożenia, ponieważ Harbaugh stara się pomieścić jak najwięcej kontuzjowanych graczy.

Dana Plochera: Widzimy kolejną nie-QB podanie na przyłożenie. To ulubiona zabawa Harbaugha ze zlewozmywakiem. Powiem, że pochodzi od Ronniego Bella na podróbce, w której uderza Colstona Lovelanda albo Luke’a Schoonmakera.

Ostateczny wynik będzie…

Z Łozona: Michigan wygrał swoje drugie z rzędu mistrzostwo Wielkiej Dziesiątki, 38-20.

Andrzej Bailey: 38-13, Wolverines, który jako pierwszy zespół ze stanu Michigan wygrał 13 meczów w sezonie.

Zacha Breiningera: 49-17, Michigan. Purdue czyni to interesującym w przerwie, ale Michigan wycofuje się z kilkoma bombami JJ McCarthy’ego w trzeciej kwarcie.

Matta Eiferta: Michigan 34, Purdue 10.

Dana Plochera: Michigan zaczyna powoli, ale naprawdę zaczyna się późno w pierwszej połowie i nigdy nie ogląda się za siebie. Wolverines wygrywają 45-17.