Prisco’s Week 13 NFL pick: 49ers ochładza Tua’s Dolphins, Chiefs mszczą się na Bengalach w thrillerze

Trifecta była prawie gotowa w zeszłym tygodniu.

Poszedłem 11-5 prosto w górę, 3-2-1 z moimi najlepszymi zakładami w ramach podcastu Pick Six, ale poszedłem 8-8 z moim CBSSports.com wybory zawodowe. Dlaczego Packers nie mogli spóźnić się, aby uzyskać zasięg, zamiast kopać do kosza z gry?

Tak się złożyło, że był to kolejny solidny tydzień. 3-2-1 podnosi mój rekord najlepszych zakładów do 40-27-3. Wezmę to. Mój rekord ATS to teraz 82-90-8, a mój bezpośredni rekord to 106-74-0.

Jesteśmy teraz w grudniowych grach, co oznacza, że ​​nadszedł czas kryzysu. Oznacza to również, że nadszedł czas, aby zawodnicy faktycznie pojawili się na korcie i wybrali swoje mecze. Zostało sześć tygodni. Skończmy w wielkim pośpiechu.

Pittsburgh Steelers w Atlanta Falcons (+1)

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Polecana gra | Atlanta Falcons vs. Pittsburgh Steelers

Steelers grają jeden po drugim mecze bez podziału na grupy, tym razem w krótkim tygodniu. To trudne. Trudno jest też przygotować się na ofensywę Falcons w krótkim tygodniu. Atlanta przegrała w zeszłym tygodniu z Waszyngtonem, ale wrócą tutaj i pokonają Steelers.

Wybierz: Falcons 23, Steelers 20

Denver Broncos w Baltimore Ravens (-8)

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Polecana gra | Ravens z Baltimore vs. Denver Broncos

Broncos są bez życia w ofensywie, co nigdy nie jest dobrą rzeczą rozgrywać mecze jeden po drugim na wyjeździe, zwłaszcza przeciwko drużynie, która ma okropną passę porażek. Kruki nie rozświetliły sprawy w ofensywie, ale zrobią tutaj wystarczająco dużo, aby wygrać i utrzymać trwającą cały sezon nędzę Broncos.

Wybierz: Kruki 26, Broncos 10

Green Bay Packers (-4) w Chicago Bears

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, FuboTV)

Polecana gra | Chicago Bears kontra Green Bay Packers

W tym meczu powinien zagrać Aaron Rodgers, co nie wróży dobrze Niedźwiedziom. Posiadał je w swojej karierze. Rodgers odpada, ale Justin Fields szkodzi Niedźwiedziom, jeśli gra. Poszukaj Packersów, którzy wejdą na Soldier Field i wygrają mecz z drużyną, którą zdominowali w ostatnich latach.

Wybierz: Pakowacze 27, Niedźwiedzie 17

Jacksonville Jaguars (-1) w Detroit Lions

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, FuboTV)

Polecana gra | Detroit Lions vs. Jaguary z Jacksonville

Jaguary odniosły imponujące zwycięstwo u siebie nad Ravens, podczas gdy Lions przegrali trudną wygraną w Święto Dziękczynienia z Bills. Obie drużyny mogą strzelić gola, co oznacza, że ​​ten mecz prawdopodobnie zostanie przegrany. Szukaj wielu punktów, ponieważ Trevor Lawrence pozostaje gorący, a Lions również zdobywają punkty. Jaguary wygrają rzuty karne.

Wybierz: Jaguary 33, Lwy 30

Cleveland Browns (-7) w Houston Texans

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Polecana gra | Houston Texans vs. Cleveland Browns

To powrót Deshauna Watsona jako rozgrywającego dla Browns. To jego pierwszy mecz przeciwko byłej drużynie. Jak doskonale. Czy pojawi się rdza? Czy to ma znaczenie przeciwko Teksańczykom? Nie, nie jest. Brownowie wygrywają.

Wybierz: Brownowie 30, Teksańczycy 14

New York Jets w Minnesota Vikings (-3)

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Polecana gra | Wikingowie z Minnesoty vs. Jets w Nowym Jorku

Ta gra jest intrygująca ze względu na bitwę między atakiem Wikingów a obroną Jets, dwiema naprawdę silnymi jednostkami. Myślę, że Wikingowie zdobędą przewagę. Co więc robi Mike White dla ofensywy Jets? Nie sądzę, żeby grał tak dobrze, jak w zeszłym tygodniu. Wikingowie wygrali.

Wybierz: Wikingowie 23, Odrzutowce 17

Washington Commanders (-2,5) w New York Giants

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, FuboTV)

Polecana gra | Giganci z Nowego Jorku kontra dowódcy z Waszyngtonu

To nagle wielki mecz play-off. Obie drużyny byłyby teraz w grze. Dowódcy wygrali sześć z siedmiu i trzy z rzędu dzięki serii i dobrej obronie. Giganci używają tej samej formuły, aby wygrać. Dowódcy mają lepszą obronę, co pokaże. Kontynuują zwycięską passę.

Wybierz: Dowódcy 23, Giganci 19

Tennessee Titans (+5) w Philadelphia Eagles

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, FuboTV)

Polecana gra | Philadelphia Eagles vs. Tytani z Tennessee

To gra, która łączy dwie drużyny, które chcą poprowadzić piłkę nożną. Orły spisał się znakomicie przeciwko Packers, ale obrona Tytanów jest znacznie lepsza. Tytani skontrują, a Derrick Henry wpadnie na obronę Orłów, która nie może zatrzymać biegu. Ta gra mogłaby się szybko skończyć z wszystkimi biegami. Orły go przejmą, ale Tytani będą się kręcić.

Wybierz: Orły 24, Tytani 23

Seattle Seahawks kontra Los Angeles Rams (+7,5)

Niedziela, 16:05 ET (Fox, FuboTV)

Polecana gra | Los Angeles Rams kontra Seattle Seahawks

The Rams to bałagan i koniec. Seattle ma kiepską porażkę u siebie z Raiders, gdzie obrona była okropna. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Rams są okropni w ataku. W tym przypadku Seattle wróci na właściwe tory. Seahawks wygrywają, ale liczby są zbyt duże.

Wybierz: Seahawks 27, Rams 20

Miami Dolphins w San Francisco 49ers (-4)

Niedziela, 16:05 ET (Fox, FuboTV)

Polecana gra | San Francisco 49ers vs. Delfiny z Miami

To jedna z najlepszych gier tygodnia. Atak Miami przeciwko obronie 49ers będzie przyjemnością do oglądania. Czy 49ers mogą spowolnić Tua Tagovailoa i pass w Miami. Kolejną rzeczą do obserwowania jest to, czy obrona Miami, która nie grała tak dobrze, może spowolnić ofensywę 49ers. Nie sądzę, żeby to zrobili. 49ers to przejmą.

Wybierz: 49ers 28, delfiny 22

Szefowie Kansas City w Cincinnati Bengals (+2)

Niedziela, 16:25 ET (CBS, Paramount+)

Polecana gra | Cincinnati Bengals vs. Szefowie Kansas City

To rewanż za mecz o mistrzostwo AFC ze stycznia ubiegłego roku, mecz wygrany przez Bengals w Kansas City. Bengals pokonali także Chiefs u siebie w zeszłym roku. Ta drużyna Chiefs jest obecnie najlepsza w lidze. Patricka Mahomesa i grę podań trudno będzie zatrzymać. Ale tak samo będzie z Joe Burrowem i Ja’Marr Chase. To będzie strzelanina. Chiefs blisko wygranej.

Wybierz: Wodzowie 35, Bengalczycy 34

Los Angeles Chargers w Las Vegas Raiders (+1,5)

Niedziela, 16:25 ET (CBS, Paramount+)

Polecana gra | Las Vegas Raiders kontra Los Angeles Chargers

Obie drużyny odniosły dramatyczne zwycięstwa w zeszłym tygodniu, zwycięstwa, których bardzo potrzebowały. Raiders widzieli, jak uciekający Josh Jacobs szalał, co może tutaj zrobić przeciwko słabej obronie Chargers. Ale poszukaj Justina Herberta, który również będzie miał wielki dzień. To będzie szalone, ale Najeźdźcy to przejmą.

Wybierz: Najeźdźcy 34, Szarża 31

Indianapolis Colts w Dallas Cowboys (-11)

Niedziela, 20:20 czasu wschodniego (NBC, FuboTV)

Polecana gra | Kowboje z Dallas vs. Indianapolis Colts

Linia obrony Cowboys przeciwko linii ofensywnej Colts to ogromne niedopasowanie. Matt Ryan może spędzić długą noc. Nie tylko to, ale Cowboys będą odpoczywać, podczas gdy Colts będą bawić się w trasie po krótkim tygodniu. To trudne. Zdmuchnąć.

Wybierz: Kowboje 30, Colts 16

New Orleans Saints (+3,5) w Tampa Bay Buccaneers

Poniedziałek, 20:15 ET (ESPN, FuboTV)

Polecana gra | Tampa Bay Buccaneers vs. Święci z Nowego Orleanu

Ci dwaj mają rekordy porażek, ale to pojedynek w dużej dywizji. Czy możesz w to uwierzyć? Saints odnieśli wiele sukcesów przeciwko Tomowi Brady’emu podczas jego pobytu w Tampie. Ale to jest inny zespół Świętych. Ograniczają się do ataku. Można to zobaczyć.

Wybierz: Bucs 20, Saints 19