Pospiesz się: trenerzy z Ohio State podróżują po całym kraju, aby zobaczyć perspektywy z wyeliminowanym martwym okresem, Jermaine Mathews i Malik Hartford odwiedzają w domu

Trenerzy z Ohio State mają zamiar nabrać dystansu rekrutacyjnego.

Po zakończeniu martwego okresu rekrutacji w piątek różni trenerzy Buckeye wyruszyli w drogę do różnych części kraju, koncentrując się przede wszystkim na ukończeniu klasy 2023.

Trener linii defensywnej Larry Johnson i Ryan Day rozpoczęli poranek od wizyty w górnej części obrony Joshua Mickens w Lawrence Central High School w Indianapolis. Mickens dwukrotnie odwiedził OSU w listopadzie, w tym jako sędzia meczu w Michigan. Kilka dni później opuścił LSU.

Kiedy Day był w okolicy, zatrzymał się w New Palestine High School, aby odwiedzić czterogwiazdkowego liniowego ofensywnego z 2024 roku. Iana Moore’a.

Kolejnym dużym gościem w zeszły weekend był pięciogwiazdkowy ośrodek bezpieczeństwa z Alabamy Caleba Downsai chociaż odwrócenie się przed podpisaniem kontraktu 21 grudnia może okazać się trudne, nie powstrzymało to OSU przed próbami. Obaj trener bezpieczeństwa Perry Eliano i trener Cornerbacks Tim Walton są obecni na meczu Downs w półfinale stanu Georgia. Mogą również sprawdzić, czy Buckeye jest związany z mocnym zobowiązaniem Jelaniego Thurmanaktóry gra w meczu półfinałowym bezpośrednio po Downs.

Za 247 SportOczekuje się, że trenerzy OSU przyjmą inne wizyty w piątek, w tym spotkanie z Johnsonem Damona Wilsona oraz Keona KeeleyaJustin Frye zatrzymał się w Connecticut, aby podpisać zobowiązanie OSU Milesa WalkeraBrian Hartline uczestniczy w szerokim przyjęciu Brandona Innissamecz play-off, podczas gdy odwiedzili także perspektywy na 2024 rok Jeremiasza Smitha oraz Joshisa Trader na Florydzie i Day podczas wizyty domowej z ofensywnym dróżnikiem Joshua Padilla. W sobotę trener Day i rozgrywający, Corey Dennis, poleci do Arizony po pięciogwiazdkowego rozgrywającego z 2024 roku. Dylana Raiolimecz w sobotę, a Dennis odwiedzi czterogwiazdkowego QB Lincolna Kienholza w niedzielę w Południowej Dakocie.

Hartford, Mathews otrzymuje wizyty domowe od OSU

Chociaż martwy okres nie zostanie zniesiony do piątku, Ryan Day, Perry Eliano i Tim Walton odbyli wizyty domowe w ramach zobowiązań OSU na 2023 rok. Jermaine’a Mathewsa oraz Malika Hartforda w czwartek. Było to dozwolone, ponieważ obaj gracze będą wcześnie zapisani i zostali już przyjęci na uniwersytet. Buckeye’owie to zrobili Wizyta domowa u Luke’a Montgomery’ego na początku tego tygodnia w tych samych okolicznościach.

„(Wizyta) poszła świetnie, bardzo mi się podobało z moimi trenerami” – powiedział Mathews Eleven Warriors. „Jestem zamknięty (ze stanem Ohio)”.

W 12 meczach w tym sezonie Mathews zanotował łącznie 51 wślizgów (5 za przegraną), cztery wymuszone fumble, cztery wyprowadzenia z fumble, sześć przechwytów (trzy wróciły za przyłożenia), 20 podań, odbić i oba punty oraz powrót Fumble dla Wintona Woodsa.

W międzyczasie Hartford zanotował łącznie 43 wślizgi (4 za przegraną), dwa przechwyty (jeden wrócił na przyłożenie) i pięć odbić podań. Hartford złapał również cztery podania dla Lakota West w tym sezonie na 74 jardy, z których jedno było przyłożeniem.

Lockhart bawi się w Kolumba

Czterogwiazdkowy biegacz w klasie 2024 z ofertą dla Ohio State cieszył się swoją pierwszą podróżą do Columbus od miesięcy, kiedy uczestniczył w meczu Michigan w zeszły weekend. Perspektywa Arizony Milesa Lockharta był jednym z wielu rekrutów na stadionie Ohio na sobotni mecz przeciwko Wolverines, jego druga wizyta w OSU po otrzymaniu oferty od Buckeyes po obozie rekrutacyjnym w czerwcu.

„Gra była wspaniałym doświadczeniem, nawet z wynikiem, naprawdę dobrze się tam bawiłem” – powiedział Lockhart Eleven Warriors. „Kibice obu drużyn byli głośni i hałaśliwi przez cały mecz, więc można było poczuć ten inny rodzaj energii. Musiałem porozmawiać z Timem Waltonem, który powiedział mi, że są w tej chwili bardzo rozczarowani, ale muszą iść dalej i przejść do następnego. ”

W 12 meczach w tym sezonie dla Basha High School (Chandler, Arizona), Lockhart zaliczył łącznie 52 wślizgi (jeden za przegraną), trzy przechwyty i 14 podań obronnych. Perspektywa 5 stóp 10, 185 funtów jest uważana za 293. najlepszą perspektywę w kraju w 2024 r. Według złożonego rankingu 247Sports i obecnie posiada 19 ofert Dywizji I, w tym osiem szkół Pac-12.