Oto dokładny czas rozpoczęcia wydarzenia „Fracture” w rozdziale 3 Fortnite

Fortnite zakończy swój trzeci rozdział około rok wcześniej niż zwykle kończy się wielkim wydarzeniem finałowym o nazwie Pęknięcie. To zapoczątkuje rozdział 4, wraz z zupełnie nową mapą i kilkoma innymi zmianami, które pojawią się w grze, a ostatnia plotka, jaką słyszałem, dotyczyła… motocykli.

Więc o której zaczyna się wydarzenie na żywo Fortnite Chapter 3 Fracture?

To byłoby dzisiaj, w sobotę, 3 grudnia o 16:00 ET. Pozostały czas:

  • Wielka Brytania: 21:00 (GMT)
  • Europa: 22:00 (CET)
  • Zachodnie wybrzeże USA: 13:00 (PT)

O ile nam wiadomo, rozdział 4 powinien rozpocząć się wczesnym rankiem następnego dnia po przerwie.

Epic powiedział graczom, że powinni zalogować się na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia, ale w przeciwieństwie do poprzednich „wydarzeń jednorazowych”, nadal możesz wejść do niego do 40 minut po jego rozpoczęciu, gdy wciąż trwa. Istnieje sugestia, że ​​​​może to potrwać do 40 minut, ale nie jest do końca jasne, jak to działa, niezależnie od tego, czy rozpoczniesz wydarzenie od początku, czy dołączysz w trakcie trwającego 40-minutowego wydarzenia. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do czwórki z przyjaciółmi.

A co do imprezy faktycznie jest, pozostaje to tajemnicą, a Epic jest notorycznie surowy dla wszystkich przecieków, którzy mówią o czymkolwiek znaczącym na temat ich wydarzeń, zanim je znajdą. Podstawy są takie, że zajmie się to niedawną plagą chromu na wyspie, w tym chromowanymi tornadami niszczącymi to miejsce, a wszystko to w widocznym kierunku złoczyńcy sezonu, The Herald.

Ale w przeciwieństwie do innych wydarzeń na koniec sezonu, to prawdopodobnie zniszczy lub całkowicie przekształci mapę, więc mamy zupełnie nową sygnaturę każdego nowego rozdziału. Ostatnim razem mapa została odwrócona do góry nogami, a nowa mapa znajdowała się pod nią, ale najwyraźniej to się już nie powtórzy. Zamiast tego Fortnite mówił o wielu „rzeczywistościach”, w których istnieją niezliczone inne wyspy, nawet jeśli sam zakres uniwersalnych ambicji Fortnite jest zawsze nieco mglisty z jego nadrzędnymi historiami.

Wydaje się, że jest to bardziej ekscytujące wydarzenie niż zwykle, a był to całkiem solidny okres renesansu gry z nowym wzrostem zainteresowania po wprowadzeniu trybu No Build w tym rozdziale. Rozdział 4 będzie również zawierał gruntowną przebudowę trybu kreatywnego, który pozwoli na pełny zakres edycji za pomocą silnika Unreal Engine 5 i większej liczby narzędzi do tworzenia niż kiedykolwiek wcześniej. Chociaż zostało to opóźnione do stycznia 2023 r., Według Tima Sweeneya, więc nie rozpocznie się w ten weekend z nowym rozdziałem.

Teaserowe obrazy i zwiastuny nie pokazały nam zbyt wiele, więc czas włączyć telewizor o 16:00 ET, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Do zobaczenia tam.

Chodź za mną na Twitterze, Youtube, Facebook oraz Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu dotyczącego podglądu treści, Rolki roczne.

Weź moje powieści science-fiction Seria Herokiller oraz Ziemska trylogia.