Notatki wolnych agentów: deGrom, Braves, Taillon, Anderson, Gibson

The pięcioletni kontrakt o wartości 185 milionów dolarów pomiędzy Jakub De Grom a Rangersi zebrali się dość szybko, a deGrom nie dał Metsom szansy na kontrowanie oferty, Buster Olney z ESPN to mówi To nie znaczy, że tak jest Mets sprzeciwiłby się, ponieważ „nie mieli zamiaru licytować niczego w pobliżu miejsca, w którym pojawiła się zwycięska oferta”. Podczas gdy Metsowie mieli rozsądek w listopadzie że deGrom wolałby zostać w Nowym Jorku, gdyby wszystkie jego oferty były w tym samym przedziale cenowym, Olney pisze, że niektórzy w organizacji uważali, że deGrom stopniowo oddalał się od Mets w miarę upływu sezonu.

Istniał również pewien wzajemny interes między deGromem i the Odważnidotycząca Październikowy raport sugerując, że idealnie byłoby, gdyby deGrom osiedlił się bliżej swojego domu na Florydzie. Według Olneya, Braves niedawno szukali DeGroma, ale jego cena wywoławcza była zbyt wysoka dla zespołu.

Oto trochę więcej informacji z rynku wolnych agentów, o zawodnikach już podpisanych i wciąż dostępnych…

  • The Mets „poważnie uciekł… mając nadzieję na zawarcie umowy” z Jamesona Taillona w zeszłym tygodniu wg Andy Martino z SNY. Wiadomo, że Nowy Jork jest zainteresowany Taillonem, a ta zwiększona presja wydaje się wskazywać, że jest on dość wysoko na liście celów zespołu. Mimo to Martino uważa, że ​​„łatwo jest zobaczyć inny zespół oferujący więcej niż Mets” dla Taillon, ponieważ Justina Verlandera jest głównym celem Amazin i Carlosa Rodona może być planem awaryjnym. Poprzednie doniesienia wskazywały, że Mets chcą pozyskać asa (tj. Verlandera lub Rodona), a następnie kolejnego startera z kolejnego poziomu rynku wolnych agentów, do którego należy Taillon i kilka innych grup.
  • The Marynarze miał interes w handlu Briana Andersona w sezonie 2021. Ryan Divish z Seattle Times raportów, ale Marlinowie chcieli zbyt wiele w zamian. Ponieważ Anderson jest teraz wolnym agentem, Divish zastanawia się, czy Seattle mogłoby ponownie rozważyć dodanie trzeciego bazowego / zapolowego, który wnosi pewne umiejętności na wielu pozycjach i być może jakiś potencjał powrotu. Od początku sezonu 2021 Anderson trafił zaledwie 0,233/0,322/0,359 w 647 występach i 165 meczach, a kontuzje ograniczają jego czas gry. Miami zdecydowało się nie oferować Andersonowi w zeszłym miesiącu, zamiast płacić mu przewidywane 5,2 miliona dolarów wynagrodzenia arbitrażowego.
  • Kyle’a Gibsona zgodził się na roczny kontrakt z Wilgioraz Ken Rosenthal z lekkoatletyki donosi, że Gibson odrzucił podobną ofertę od nieujawnionego zespołu. Oferta Baltimore była lepsza od oferty Gibsona ze względu na silną obronę Orioles w polu wewnętrznym, przyjazne dla miotaczy wymiary lewego pola na Camden Yards i szansę na pracę z łapaczem Adleya Rutschmana.