Nick Sirianni mówi, że Eagles rozegrali „całkiem kompletną grę” przeciwko Tytanom

Eagles zaciekle walczyli z Tytanami, a nawet byli w stanie wyciągnąć swoich starterów mniej więcej w połowie czwartej kwarty, prowadząc do zwycięstwa 35-10. Trener Nick Sirianni rozmawiał z dziennikarzami po meczu i opowiedział o pełnym występie we wszystkich trzech fazach, o tym, jak obrona biegowa wykonała świetną robotę, powstrzymując Derricka Henry’ego, i powiedział, że zespoły specjalne miały świetne wyniki w zbiórkach, m.in.

Syn Sirianniego z dumą nosił koszulkę DeVonta Smith z koszulką Jalen Hurts pod spodem – koszulka AJ Browna była za duża i według jego mamy zakrywałaby jego szorty.

Oto co miał do powiedzenia główny trener:


O ogólnej wydajności zespołu

Sirianni został zapytany, czy była to najbardziej kompletna gra, w jaką grali przez cały rok, i przyznał, że grali dobrze we wszystkich trzech fazach gry, ale wciąż są rzeczy, które muszą posprzątać. W szczególności wskazał na naruszenie, które należy naprawić przed pójściem spać.

„Jest kilka sposobów, w jakie możemy to zrobić i posprzątać, więc muszę lepiej trenować i to posprzątamy. Ale tak, to był dla nas całkiem kompletny mecz i myślę, że to naprawdę dobra drużyna piłkarska.

Mieli łącznie 453 jardy ofensywne, ale mieli też 11 kar na 75 jardów, a Sirianni przyznał, że byli dość wkurzeni, że mieli tak wiele kar przed kopnięciem. Zauważył, że są one zawsze odbiciem jego jako trenera, dlatego podkreślił, że powinien lepiej wykonywać swoją pracę trenerską.

„Jeśli chodzi o występ Jalena [Hurts], linia ofensywna, obrona i Jack Stoll zaczynający, a potem dwóch facetów ze 100 jardami, co było całkiem duże. To było bardzo miłe ze strony AJ [Brown] mieć tę grę, wiem, że to było dla niego ważne, ale wiesz, co było wspaniałe, nie czułem wrażenia przez cały tydzień, po prostu czułem, że przechodzi przez swój normalny proces i tego właśnie potrzeba.

Na obronie Orłów

Syriani nazwali Derricka Henry’ego fenomenalnym zawodnikiem, zaznaczając, że ważne jest dla nich, aby uniemożliwić mu przejście na drugi poziom. Wspomniał, że mają dobrą rotację defensywnych liniowych, która zapewnia im świeżość i jest w stanie powstrzymać Henry’ego.

„Będę musiał obejrzeć taśmę, ale myślę, że dobrze sobie poradziliśmy. Myślałem, że przyszliśmy po piłce nożnej, jeśli chodzi o nasze próby striptizu. Myślę, że zagraliśmy dobrze w ataku. Widziałem, jak nasi drugorzędni gracze zamykali luki, kiedy oddawali strzał – widziałem to [Darius] Slay, wejdź tam po haczyk i Jamesa [Bradberry] Wejdź tam na walki i Marcus [Epps]i Reeda [Blankenship], więc była to ogólnie dobra gra w obronie. I musi to być przeciwko dobrze wyszkolonej drużynie i świetnej drużynie, takiej jak Tennessee Titans.

O występie ofensywnym

Sirianni mówił o tym, jaki był Jalen Hurts dość ostrożnie z piłką przez cały sezon, tylko trzy przechwyty, a mimo to był w stanie tworzyć wybuchowe zagrania i być agresywny. Trener wspomniał, że zdecydowanie jest w tym sztuka, ale dlatego jest tak wielu ludzi, którzy mogą grać jako rozgrywający na tym poziomie.

W szczególności, przeciwko Tytanom, wiele rzutów było na zewnątrz, co zwykle oznacza, że ​​są to zazwyczaj sytuacje jeden na jednego, a AJ Brown i DeVonta Smith to faceci, którzy mogą podejść i je zdobyć. Sirianni powiedział, że Brown wykonał tak wiele dobrych połowów w niedzielę i przypisuje Hurtsowi danie mu szansy, a WR przyspieszył i dostał ją.

Główny trener zauważył, że Smith rzeczywiście grał przez cały rok, z wyjątkiem pierwszego meczu, w którym został wykluczony, więc nie wierzy w narrację, że dopiero zaczyna.

„Jest konsekwentny przez cały rok. Ten facet jest fenomenalnym biegaczem tras”.

Smith miał kilka ważnych meczów, ale zawsze miło jest, gdy mogą to włączyć, tak jak to zrobili w niedzielę. Sirianni wspomniał, że Quez Watkins i Zach Pascall mieli niezłe mecze, Jack Stoll zrobił kilka fajnych rzeczy i wszyscy bardzo dobrze odegrali swoją rolę.

Główny trener został później zapytany o niektóre subtelności gry Browna – poza tym, jak duża i fizyczna jest – i wskazał, jak szybki i wybuchowy jest poza przerwami, zwłaszcza ze względu na swój rozmiar, a następnie, jak potężny jest poza piłką. Wspomniał, że Brown jest trochę jak Derrick Henry, ale jako odbierający, powołując się na to, jak często zyskuje więcej jardów nawet po ataku obrońców. Sirianni powiedział, że Brown nie ma szalonych liczb po złapaniu, ale dostaje dodatkowe jardy za łapania, których inni odbierający nie mogą uzyskać.

Następnie zapytano go, co oznacza dla ich przewinienia przejście od biegania z piłką tak często, jak w 12. tygodniu, do podawania piłki tak często, jak w niedzielę.

„Myślę, że to po prostu mówi, że zrobimy wszystko, co konieczne, aby wygrać mecz, a jeśli gra podań stanie się gorąca, to gra podań jest gorąca i zamierzamy to kontynuować. Jeśli bieg zrobi się gorący, pojedziemy nim. I Shane’a [Steichen] Wykonali świetną robotę, trenerzy ofensywni wykonali świetną robotę, ustawiając facetów na pozycjach, a potem oczywiście najważniejsza rzecz, chłopaki wyszli i wykonali to.

Jeśli chodzi o to, czy uważa, że ​​Jalen Hurts powinien być w dyskusji MVP, powiedział, że jest to coś, nad czym nie mają kontroli, ale zawsze chcesz przyznać graczom uznanie za ich sukcesy.