New York Jets w Minnesota Vikings: Ostateczne raporty o kontuzjach obu drużyn

Jest piątek i oprócz zejścia w piątek, musimy upewnić się, że otrzymamy końcowe raporty o kontuzjach Wikingowie z Minnesoty i ich przeciwnicy na tydzień, w tym przypadku Jets w Nowym Jorku. Obie drużyny opublikowały swoje końcowe raporty, więc przyjrzyjmy się obu, zaczynając od gości.

Raport o urazach w 13. tygodniu New York Jets

Gracz Pozycja Uraz Środa Czwartek Piątek stan niedzielny
Gracz Pozycja Uraz Środa Czwartek Piątek stan niedzielny
Ashtyn Davis S ścięgna podkolanowe DNP DNP DNP Na zewnątrz
Michaela Cartera RB Kostka DNP DNP DNP Wątpliwy
Cedrik Ogbuehi OT Pachwina/choroba DNP DNP DNP Wątpliwy
Duane’a Browna OT Ramię LP LP FP Wątpliwy
DJ Reed CB Brak obrażeń DNP FP
Sheldona Rankinsa NT Łokieć LP FP FP
Kenny Yeboah TO Łydka LP FP FP

Tylko jeden zawodnik zgłosił się do Jets w swoim raporcie kontuzji, chociaż dwóch innych jest wymienionych jako wątpliwych. Carter jest wymieniony jako pierwszy na wykresie głębokości Jets na stronie ich zespołu, ale tak to brzmi. . .najmniej według naszych przyjaciół z Gang Green Nation. . Ten debiutant Zonovan Knight mógłby odegrać niewielką rolę w powrocie do Jets w niedzielę. Davis i Ogbuehi to rezerwowi, więc ich straty prawdopodobnie nie będą aż tak odczuwalne.

Raport o kontuzjach Minnesota Vikings w 13. tygodniu

Gracz Pozycja Uraz Środa Czwartek Piątek stan niedzielny
Gracz Pozycja Uraz Środa Czwartek Piątek stan niedzielny
Christiana Darrisawa OT Wstrząs DNP DNP DNP Na zewnątrz
Bena Ellefsona TO Pachwina DNP DNP DNP Na zewnątrz
Rossa Blacklocka DL Choroba DNP Wątpliwy
Harrisona Smitha S Kostka LP FP FP
Akayleba Evansa CB Wstrząs FP FP FP
Dalvina Tomlinsona DL Łydka FP FP FP

Wiedzieliśmy, że Darrisaw prawdopodobnie nie zagra w tym meczu, ale niektóre zachęcające wiadomości pokazały, że był widziany na treningu w czerwonej koszulce „bez kontaktu”, więc robi postępy. Blake Brandel po raz kolejny zacznie od lewego ataku dla Wikingów, ponieważ drużyna nie spieszy się ze swoją młodą gwiazdą. Ellefson, zgodnie z oczekiwaniami, nie zagra w tym meczu, gdy wraca do formy, a Blacklock dodał do piątkowego późnego raportu z powodu choroby. Może być decyzją w czasie meczu.

Wikingowie również otrzymają więcej posiłków, ponieważ Dalvin Tomlinson wraca po czterech meczach przerwy, aby odzyskać swoje miejsce na linii frontu Wikingów, a Akayleb Evans powraca po opuszczeniu kilku meczów z powodu wstrząsu mózgu. Kevin O’Connell ogłosił na konferencji prasowej dzisiejszego popołudnia, że ​​po powrocie Evans wystartuje z narożnika.

To są wasze ostateczne raporty o kontuzjach dla Jets i Vikings, ludzie! W miarę zbliżania się do premiery będziemy mieć dla was o wiele więcej w tej grze.