Nasze najlepsze typy na mecz TCU vs. Kansas State

#3TCU vs. #10Stan Kansas

Za pomocą I Keegana

Para fioletowych elektrowni zderza się w Arlington w Teksasie z koroną Big 12 na linii. Te dwie drużyny były popularnymi wyborami przedsezonowymi, aby zdetronizować błękitnokrwistych ligę i niedawnych łobuzów, a ich losy zderzają się z stawką play-off na linii TCU.

Rogate Żaby wskoczyły na szczyt ligi dzięki magicznemu niepokonanemu sezonowi i mają wewnętrzny tor do miejsca w rozgrywkach College Football Playoff.

Główny trener Sonny Dykes zorganizował tę bajkową kampanię, zmieniając utalentowanego i wcześniej biednego składu w jedną z najlepszych drużyn w kraju.

Żaby są zasilane przez trio gwiazd w ataku; rozgrywający Max Duggan dzieli się piłką ze swoimi wybuchowymi rozgrywającymi, biegnącą w obronie Kendrą Miller i skrzydłowym Quentinem Johnstonem.

Obrona jest szybka i atletyczna, a koordynator Joe Gillespie jest znany ze swoich doskonałych dostosowań w drugiej połowie.

TCU trzyma się przez cały sezon z wielkimi powrotami w drugiej połowie, w tym pierwszym pojedynkiem z Wildcats, który wygrał 38-28.

Rozgrywający z Kansas State, Adrian Martinez, przegrał z kontuzją na początku tego konkursu, a rezerwowy Will Howard poprowadził pierwszy wolej. Wildcats wyskoczyli na prowadzenie 28-10, zanim TCU skończyło się dobrze i zamknęło ich w drugiej połowie – te słynne poprawki Gillespiego.

Howard będzie ponownie w centrum w Kansas State w ten weekend; odblokował nowy wymiar ataku dzięki swojej umiejętności podania, czegoś, czego brakowało w ataku pod wodzą Martineza.

Wildcats to doskonała, dobrze zbalansowana drużyna, a ta krótka linia odzwierciedla ich zdolność do rzucenia wyzwania niepokonanemu TCU.

Czy Żaby mają w swoim arsenale kolejny mocny ruch kończący, czy też Kansas State zakończy magię drugiej połowy po raz pierwszy w tym sezonie?

Przeprowadziliśmy ankietę wśród 14 naszych ekspertów od futbolu uniwersyteckiego, aby znaleźć konsensus co do tego, jak podejść do tej gry. Przyjrzyjmy się ich zbiorowemu wglądowi.

TCU vs. Rozpiętość punktowa stanu Kansas

Za pomocą Douga Ziefela

Rogate Żaby były 3,5-punktowymi faworytami, gdy te dwie drużyny spotkały się w październiku. Chociaż potrzebowali ogromnego powrotu w drugiej połowie, aby pokryć tę połowę, wierzymy, że zrobią to ponownie w lepszej liczbie.

Powrót TCU nastąpił z powodu jego najważniejszej przewagi — gry naziemnej.

Kendre Miller rzucił się na 129 jardów i dwa punkty w meczu otwierającym przeciwko Kansas State i tym razem powinien dostać kolejną ciężką pracę.

Klucz do szybkiego ataku zaczyna się z przodu, gdy Rogate Żaby pokonały Żbiki, 72-103, w pośpiechu. TCU powinno być w stanie konsekwentnie wygrywać, a jeśli Kansas State oszukuje, Duggan spali ich na boisku.

Po drugiej stronie piłki TCU musi zawierać Deuce Vaughn. Zrobił to całkiem nieźle w pierwszym spotkaniu, ponieważ miał tylko 83 jardy.

Rogate Żaby powinny być również znacznie bardziej przygotowane na Willa Howarda, ponieważ odniósł on pewne sukcesy wchodząc z ławki przeciwko nim. Jednak przy regularnym czasie przygotowań powinniśmy zobaczyć bardziej typowe wyniki drugorzędnego, który zajmuje dziewiąte miejsce pod względem dozwolonego procentu ukończenia przeciwnika.

Wreszcie, wsparcie rynkowe dla Rogatej Żaby trwa przez cały tydzień. Widzieliśmy, że liczba ta wzrosła z 1,5 na otwarciu. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli dojdzie do trzech, gdy limity wzrosną, ponieważ wszyscy wiemy, jak kluczowa stała się liczba trzy.

TCU vs. Ponad/poniżej stanu Kansas

Za pomocą Mike’a McNamarę

Kiedy te dwie drużyny spotkały się w październiku, zdobyły łącznie 66 punktów w meczu, w którym łączny wynik wyniósł 54,5. Ta liczba to 62 i wierzymy, że to się powtórzy.

TCU powinno wrócić do pełnej siły ofensywnej, a Quentin Johnston pojawi się zgodnie z harmonogramem i zagra w tym meczu.

Żaby zajęły 62 miejsce w zeszłą sobotę przeciwko 20 najlepszym obrońcom stanu Iowa w zimnych i deszczowych warunkach. Teraz przenoszą się do hali na murawę w Jerry World, a ofensywa strzela na wszystkie cylindry.

Obrona stanu Kansas jest dobra, ale TCU powinna oddać swój sprawiedliwy udział w grach kawałkowych, tak jak to miało miejsce w pierwszym pojedynku między tymi dwoma.

Po drugiej stronie piłki wybuchowość Deuce’a Vaughna odegra kluczową rolę. Gwiazda Wildcats zagra prawdopodobnie największy mecz w swojej karierze i będzie niebezpieczny za każdym razem, gdy dotknie piłki.

Will Howard zasłużył na to, by być człowiekiem, który poprowadzi Koty jako rozgrywający, a senior wyglądał bardzo dobrze w ostatnich tygodniach.

To powinna być walka w tę iz powrotem, w której Max Dugan nadal polega na swoich nogach, gdy Rogate Żaby dostaną się do czerwonej strefy.

Kiedy Kansas State przechodzi przez środek pola i zajmuje pozycję do zdobycia bramki, zespół ma równowagę, której potrzebuje, aby zaatakować ulepszoną obronę TCU pod wodzą Joe Gillespiego.

Ostatecznie oba ataki mają mocne strony w tej grze, co powinno prowadzić do wielu bramek i kilku szybkich punktów.

Wkraczamy w coś, co powinno być wielką bitwą pod Arlington.

Inne sposoby obstawiania mistrzostw Big 12

Za pomocą Patricka Strollo

Jest wiele powodów, by sądzić, że Kansas State istnieje naprawdę po tym, jak Will Howard wymienił na zadziornego Adriana Martineza.

Prawo przejściowe futbolu uniwersyteckiego w żadnym wypadku nie jest świętym Graalem, ale zapewnia dobry wgląd w zmianę rozgrywającego w połowie sezonu dla Wildcats.

Kansas State zakończył grę Big 12 jako najgorętszy zespół konferencji, pokonując Baylor 31-3, West Virginia 48-31 i Kansas 47-27.

Dla porównania, TCU potrzebował świetnego gola z gry, aby wyprzedzić Baylora, pokonać Zachodnią Wirginię o siedem punktów i pokonać Kansas o 13 punktów.

W ostatnich trzech meczach Howard był niezawodnym panem, wykonując 65,3% swoich podań i rzucając siedem przyłożeń przy zaledwie jednym przechwyceniu.

Howard, mierzący 6 stóp i 5 cali zawodowy rozgrywający, ma bardzo korzystny pojedynek w tym meczu przeciwko obronie Horned Frogs, która zajmuje 87. miejsce w kraju pod względem obrony podań, pozwalając na 238,7 jardów na mecz w powietrzu.

Poszukaj Howarda, który wygłosi oświadczenie w meczu o mistrzostwo i ugruntuje swoją pozycję przyszłej gwiazdy Big 12.

Obrona Kansas State, która zajmuje 14. miejsce w rankingu, również będzie chciała się odbić po tym, jak pozwoliła na szczyt sezonu w otwierającym meczu w Fort Worth.

Myślę, że szczęście TCU kończy się w Arlington i widzę, jak Kansas State wygrywa przez późne przyłożenie.

Wybierz: Stan Kansas -2,5 (+134)