Najważniejsze artykuły: wycieki testów porównawczych M2 Max, plotki o aparacie iPhone’a 15 i nie tylko

Gdy wydarzenia związane z zakupami w Czarny piątek i Cyber ​​​​Tydzień dobiegają końca, a kalendarz przechodzi w grudzień, nasza uwaga zaczyna skupiać się na roku 2023 i wszystkich spodziewanych nowościach Apple.

W tym tygodniu miał miejsce rzekomy wyciek testu porównawczego dla układu „M2 Max”, który ma pojawić się w nadchodzących komputerach Mac, takich jak MacBook Pro na początku przyszłego roku, a także nowe plotki o pojawieniu się iPhone’a 15 jeszcze w tym roku.

Inne wiadomości obejmowały coroczne nagrody Apple App Store Awards, głośną premierę aplikacji do nurkowania Oceanic + dla Apple Watch Ultra oraz nasze spojrzenie na kilka innych rzeczy w programie Apple, które mamy nadzieję zobaczyć w dość bliskiej przyszłości, więc czytaj dalej wszystkie szczegóły dotyczące tych historii i nie tylko!

Wydajność „M2 Max” ujawniona w nieszczelnym teście porównawczym

Podobno Wyniki testów porównawczych dla niezapowiedzianego jeszcze chipa M2 Max firmy Apple pojawiły się w Geekbench w tym tygodniu, oferując pierwsze spojrzenie na potencjalne ulepszenia wydajności i specyfikacji chipa.

14 vs 16 cali mbp m2 pro i maksymalna funkcja 1
Odniesienie prawdopodobnie do przyszłego MacBooka Pro. Jeśli to prawda, lista wskazuje, że układ M2 Max będzie miał opcję 12-rdzeniowego procesora i może być skonfigurowany z 96 GB pamięci RAM, podczas gdy układ M1 Max ma 10-rdzeniowy procesor i jest dostępny z maksymalnie 64 GB pamięci RAM.

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, powiedział, że linia produktów firmy jest „ustawiona” na ten sezon świąteczny, pierwszy Komputery Mac z chipami M2 Pro i M2 Max ma zostać opublikowana w 2023 r.

Mówi się, że iPhone 15 ma najnowocześniejszy czujnik aparatu

Będą modele nowej generacji iPhone’a 15 firmy Apple wyposażony w najnowocześniejszą matrycę firmy Sony.według raportu z japońskiej publikacji w tym tygodniu Azja Nikkei.

iPhone 14 Pro Fioletowy Perspektywa Boczna Funkcje Fioletowy
W raporcie stwierdzono, że czujnik może „przechwytywać więcej światła i zmniejszać prześwietlenie lub niedoświetlenie w niektórych ustawieniach”, co powinno skutkować lepszymi zdjęciami w trybie nocnym i innymi zaletami aparatu iPhone’a 15.

Mężczyzna okradziony po zakupie 300 iPhone’ów w Apple Fifth Avenue

Bezimienny 27-latek, który w tym tygodniu kupił 300 iPhone’ów na Apple Fifth Avenue został okradziony tuż po wyjściu ze sklepuwedług nowojorskiej stacji radiowej 1010 WINS.

applefifthave
Mężczyzna podobno był przewożących 300 urządzeń iPhone 13 w trzech torbach i idąc do swojego samochodu o 1:45 w nocy, kiedy obok niego zatrzymał się inny samochód i zażądał wydania jego iPhone’ów, co doprowadziło do bójki, w której zabrano jedną z toreb zawierających 125 iPhone’ów o wartości 95 000 $.

Apple ogłosiło zwycięzców App Store Awards 2022

Apple w tym tygodniu ogłosiło zwycięzców App Store Award 2022, przedstawiając 16 najlepszych aplikacji i gier wybranych przez zespół redakcyjny Apple. Każdy zwycięzca otrzyma fizyczną nagrodę App Store wzorowaną na projekcie logo App Store.

Nagrody App Store 2022
Jabłko też ogłosił zwycięzcę swojej pierwszej nagrody Apple Podcasts Award oraz wprowadzono nową funkcję rolki podświetlenia na wydanie Apple Music Replay w 2022 roku.

Apple ogłasza, że ​​aplikacja Oceanic+ jest już dostępna na Apple Watch Ultra

Apple ogłosiło to w tym tygodniu Aplikacja Oceanic+ jest teraz dostępna na Apple Watch Ultra. Zaprojektowana przez Huish Outdoors we współpracy z Apple, aplikacja służy jako komputer nurkowy do nurkowania rekreacyjnego na głębokościach do 40 metrów/130 stóp.

Apple Watch Ultra Oceanic Plus bohater Full Spad Obraz
Apple oferuje już podstawową aplikację Depth na Apple Watch Ultra. Dla doświadczonych nurków poszukujących bardziej zaawansowanych danych aplikacja Oceanic+ jest przydatnym narzędziem.

Apple wciąż ma te 5 rzeczy do wydania do 2023 roku

Kalendarz zmienił się na grudzień, co oznacza, że ​​Apple ma tylko miesiąc na wypełnienie obietnic dotyczących wydania aplikacji Apple Music Classical i rozszerzenia programu samoobsługowych napraw na Europę przed końcem 2022 roku. Opóźnienia są oczywiście zawsze możliwe. , więc plany mogą przynieść odwrotny skutek w 2023 r

iOS 16
W każdym razie złożyliśmy to razem lista pięciu rzeczy, których Apple jeszcze nie ogłosiło w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Biuletyn MacRumors

Co tydzień publikujemy biuletyn e-mailowy, taki jak ten, w którym podkreślamy najważniejsze historie Apple, dzięki czemu jest to świetny sposób na szybkie podsumowanie tygodnia, omawianie wszystkich głównych tematów, które omówiliśmy, i łączenie powiązanych historii dla dużego- widok obrazu.

Więc jeśli chcesz mieć kultowe historie jak powyższe podsumowanie dostarczane co tydzień na Twoją skrzynkę e-mail, Zapisz się do naszego newslettera!