Miliarder Mike Novogratz przewiduje, że Bitcoin eksploduje o ponad 2800% – ale jest haczyk

Założyciel i dyrektor generalny Galaxy Digital, Mike Novogratz, przewiduje błyskawiczny wzrost ceny Bitcoina (BTC), które mogą podnieść wartość królewskiej kryptowaluty na niespotykane dotąd wyżyny.

Przypomniał sobie, że przewidział, że Bitcoin będzie osiągnąć 500 000 $ do 2025, Nowogród mówi w nowym wywiadzie dla Bloomberga, że ​​nadal wierzy, że BTC może osiągnąć swoją ogromną cenę, ale zauważa również, że może to potrwać dłużej, niż początkowo oczekiwał, ponieważ zmieniły się warunki makroekonomiczne.

„Nie za pięć lat, a powiem ci dlaczego – największa zmiana, która się wydarzyła i powód, dla którego Bitcoin wzrósł z 69 000 USD do 20 000 USD, to [Federal Reserve Chairman] Jay Powell postanowił znaleźć swoje supermocarstwa w bankowości centralnej i zacząć uderzyć inflację w głowę serią podwyżek stóp procentowych, które podniosły stopy od 0% do 4+.

To całkiem proste. To dlatego wszystkie aktywa, wszystkie spienione aktywa, wehikuły wzrostu, które były „zabezpieczeniami przed inflacją”, spadły, ponieważ jesteśmy w trakcie pokonywania inflacji nad głową…

To jest główny powód upadku kryptowaluty.”

Przy handlu bitcoinami na poziomie 17 041 USD w momencie pisania, ruch w kierunku celu Novomratz sugeruje 2834% potencjał wzrostu dla BTC.

Według Novogratza aktywa kryptograficzne w końcu wzrosną, gdy branża wzmocni się po szkodach spowodowanych upadkiem firm, takich jak pożyczkodawcy aktywów cyfrowych BlockFi i Celsius, a także kryptowalutowy fundusz hedgingowy Three Arrows Capital.

„Reszta niezgody, jaką mieliśmy między Three Arrows, BlockFi i Celsjusza oraz wszystkimi tymi firmami, które były albo źle zarządzane, albo kierowane przez oszustów, z pewnością szkodzi ogólnemu zaufaniu do kryptowalut.

Ale to też minie. Zostaną wyrzuceni na śmietnik historii. A sam przemysł, wyciągnąwszy wnioski, stanie się silniejszy. A zobaczysz, że cena się cofnie”.

I

Nie przegap rytmu – Subskrybuj aby otrzymywać powiadomienia e-mail dotyczące kryptowalut bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą

Sprawdź to Obniżka

Śledź nas dalej Świergot, Facebook oraz Telegram

Surfować Codzienna mieszanka Hodla

Sprawdź najnowsze wiadomości

&nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni przeprowadzić due diligence przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Pamiętaj, że twoje transfery i transakcje są na twoje własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są na twoją odpowiedzialność. Daily Hodl nie rekomenduje kupna ani sprzedaży żadnej kryptowaluty ani aktywów cyfrowych, ani też nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Obraz wyróżniony: Fotografia przygodowa Shutterstock/Sensvector/EB