Mike Vrabel powala Derricka Henry’ego na ziemię

Wiesz, jak Orły były krytykowane za to, że nikogo nie pokonały? Tytani mają jeszcze większą przewagę w swojej dywizji, a ich CV jest cienkie jak papier. Ich siedem zwycięstw w tym sezonie to dwa razy przeciwko Colts, Raiders, Commanders z Carsonem Wentzem, TeksańczycyBroncos i Pakowacze. I wszystkie miały 10 punktów lub mniej.

A jednak jest to prawdopodobnie druga najtrudniejsza drużyna, z jaką Orły zmierzą się w tym sezonie? Nie dlatego, że są tak dobrzy, ale z powodu zderzenia stylów. Obrona Eagles walczy z niezbyt nowoczesną wersją okropnego futbolu.

Jeśli lubisz patrzeć, jak drużyny prowadzą piłkę, a powinieneś, bieganie z piłką jest zabawne, to jest gra dla Ciebie. Tylko pięć drużyn rozegrało ponad połowę meczów: Bears, Falcons, Eagles, Titans i Giants.

Pochyl się w nim

Czasami trenerzy sami sobie zbyt komplikują sprawy. Czy masz dobrych ofensywnych graczy? Czy ty? Następnie użyj ich. Nick Sirianni był w tym przeważnie dobry. Ma świetną linię ofensywną, więc dużo biega. Ma świetne trio łapaczy podań, więc około 75% prób podań trafia do nich. AJ Brown ma więcej celów niż wszyscy inni niż Devonta Smith czy Dallas Geodert razem wzięci. Wykorzystanie przez Sirianniego Kennetha Gainwella na trzeciej pozycji nadal stanowi problem, ale poza tym w razie potrzeby bardzo polega na swoich najlepszych graczach. Wydaje się to oczywiste, ale nie każdy trener to robi.

Mike Vrabel również polega na swoich najlepszych graczach. Cóż, w tym przypadku jest to po prostu najlepszy zawodnik, ma tylko Derricka Henry’ego i nic więcej w swoim składzie. Więc Derrick Henry często dostaje piłkę. Dużo dużo. W każdym z ostatnich dwóch sezonów Henry ma ponad 36% jardów Tytanów, kiedy gra, a 43% zagrań trafia do niego. To ogromne kwoty, które co sezon zwiększa.

Obciążenie pracą Derricka Henry’ego

Rok bawić się % jardy %
Rok bawić się % jardy %
2018 24,8 23.4
w 2019 roku 33,8 30.1
2020 38,5 33,8
2021* 43,5 36,3
w 2022 r 43,2 40,5

Są to takie same wskaźniki użycia i uzależnienia, jak wtedy, gdy zespoły bezmyślnie wykonały ponad 400 dotknięć.

RB z dużym obciążeniem

Gracz Rok To dotyka bawić się % jardy %
Gracz Rok To dotyka bawić się % jardy %
Emmitta Smitha w 1992 roku 432 42,6 36,5
Emmitta Smitha w 1995 439 43,6 36,9
Jamala Andersona w 1998 437 44 39,5
Edgerrina Jamesa 1999 431 44 37,4
Edgerrina Jamesa 2000 450 43,9 37,5
Eddiego George’a 2000 453 43,7 36,7
LaDaniana Tomlinsona w 2002 451 43,9 40,8

Derrick Henry ma w tym sezonie 414 dotknięć, czyli najwięcej od czasów DeMarco Murraya w 2014 roku i wcześniej Larry’ego Johnsona w 2006 roku. Obaj widzieli ponad 44% zagrań swoich drużyn.

Każdy gracz w NFL ma swój okres przydatności do spożycia, a niestety dla biegaczy jest on dość krótki. Co zrobi Mike Vrabel, gdy Derrick Henry przejdzie przez swoje?

(Będzie trenował stan Ohio)

To najwspanialszy czas w roku

To nie sezon wakacyjny. Pozorowany sezon draftu! Mamy duży projekt testowy!

6. Orły z Filadelfii (z Nowego Orleanu): Bryan Bresee, DT, Clemson

Dyrektor generalny Howie Roseman nie będzie musiał nikogo przekonywać, by wziąć na cel defensywnego liniowego, zwłaszcza kandydata takiego jak Bryan Bresee, który ma atletyzm i wartości niematerialne godne pierwszej dziesiątki. Jordan Davis i Bresee w tym samym wnętrzu byliby problemem dla blokujących.

mam to gdzieś. Jest wiele ruchomych części dla obrony Eagles w tym sezonie poza sezonem, a James Bradberry, CJ Gardner-Johnson, Marcus Epps, Javon Hargrave, Kyzir White i TJ Edwards mają być wolnymi agentami. Niektóre, a może nawet wszystkie, zostaną ponownie podpisane. Niezależnie od tego, co dzieje się w wolnej agencji, Howie Roseman zawsze przynajmniej mocno rozważy wybór zawodnika ofensywnego lub defensywnego w pierwszej rundzie. 6 z 9 (dobrych) wyborów w pierwszej rundzie, które wybrał Howie Roseman, to ofensywni lub defensywni liniowi i nie wezmą ofensywnego liniowego w 1. rundzie w tym roku, chyba że Lane Johnson nieoczekiwanie przejdzie na emeryturę. Nie jest trudno znaleźć inną pozycję lub zawodnika, ale jeśli Bresee jest najlepszą opcją na stole w kwietniu, to jest to dobry wybór i całkowicie zgodny z filozofią draftu zespołu.

31. Philadelphia Eagles: Jahmyr Gibbs, RB, Alabama

The Eagles nie brali udziału w drafcie w pierwszej rundzie od 1986 roku, ale mając dwa typy w pierwszej rundzie i Milesa Sandersa jako wolnego agenta, mogą przełamać trend na prawy wślizg. Jahmyr Gibbs to nagły atleta z wizją, przyspieszeniem i umiejętnościami przyjmowania, które idealnie nadają się do ataku Eagles. Eagles mogliby również zagrać z czołowym zawodnikiem, takim jak Zach Harrison z Ohio State, ale ofensywne zaplecze Jalena Hurtsa i Gibbsa byłoby fajerwerkami.

LMAO, absolutnie nie wydarzy się w 1. rundzie. Wygląda na to, że co roku ludzie, którzy powinni wiedzieć lepiej, naśmiewają się z Eagles RB lub LB w 1. rundzie. Nieważne, że mają dwie pierwsze rundy. Nie miałoby znaczenia, gdyby mieli pięć. Nie wezmą RB w pierwszej rundzie. 2. runda? Jasne, Miles Sanders był w 2019 roku i gdyby Dalvin Cook był w zarządzie w 2017 roku, wybraliby go. Ale runda 1? Dane Brugler powinien wiedzieć lepiej. Przyznaje nawet, że jest to sprzeczne z filozofią organizacji!

Nic z tego się nie wydarzy. Brugler jest tak legalny, jak to tylko możliwe w branży pozorowanych draftów, a jego pierwszy pozorowany draft w zeszłym roku okazał się klapą na każdej łopatce. Wyśmiewanie się z tego jest absolutnie bez sensu. Dlatego go kocham.

Statystyki tygodnia, które mogą mnie interesować

Niszczyciele czołgów AJ Brown w tym sezonie: 7

Titans WRs TD w tym sezonie: 3

Top 5 najgorszych tytanów, którzy byli również orłami

1. Jima Washburna

Nie był dobry w swojej pracy i był dupkiem.

2. DeMarco Murraya

Nie był też dobry w swojej pracy i był dupkiem.

3. Vince’a Younga

Przeważnie po prostu nie był dobry w swojej pracy.

4. Jason Babin

Był naprawdę dobry w tym, co uważał za swoją pracę.

5. Jevona Kearse’a

Rekordowe podpisywanie w wolnej agencji, mierna gra.