Mac Jones z Patriots wyjaśnia boczną tyradę przegranej Billsowi: „Po prostu pozwoliłem, by moje emocje do mnie dotarły”

Patrioci nowej Anglii Rozgrywający Mac Jones powiedział, że pozwolił, by emocje wzięły górę nad nim podczas czwartkowej przegranej z Buffalo Bills, kiedy zapytano go o jego wybuchową reakcję na wezwania Patriotów.

Jones wykonał 22 z 36 podań na 195 jardów i przyłożenie, ale Patrioci mieli trudności ze znalezieniem strefy końcowej, przegrał z Bills, który wygrał swoją trzecią prostą nad Nową Anglią.

Szerokokątny odbiornik Buffalo Bills Stefon Diggs (14) łapie podanie w pierwszej połowie przed New England Patriots biegnącym z powrotem Jonathanem Jonesem (31) na stadionie Gillette 1 grudnia 2022 r. W Foxborough, Massachusetts.
(Billie Weiss/Getty Images)

Wyraźnie sfrustrowany czymś w ataku Patriotów, Jones eksplodował z boku.

BILLS POKONAŁY PATRIOTY AFC EAST RIVALS JAKO NOWA ANGLIA PRZESTĘPCZOŚĆ W DOMU

Po meczu zapytano go, co doprowadziło do pełnej wulgaryzmów tyrady i wydawało się, że wskazuje na zwiększone napięcie.

„Oczywiście, po prostu pozwoliłem, by emocje we mnie wzięły, ale gramy trochę od tyłu” – powiedział Jones. „To, co powiedziałem, dotyczyło głębszego zagłębienia się w krótką grę. Muszę zrobić tę część lepiej. Ale to krótka gra, w którą weszliśmy, i działa. Ale czułem, że potrzebujemy fragmentów. Nazwałem to jakoś wszyscy kopią wyłącz to. Jest emocjonalny. To jest piłka nożna. Jestem pasjonatem tej gry.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

„Oczywiście nie chcesz, aby emocje wzięły górę nad tobą. Ale tak, myślę, że to głównie to. To nie było skierowane do nikogo. To były tylko emocje i potrzebowaliśmy iskry”.

Mac Jones z New England Patriots siedzi na ławce po przegranej 24:10 z Buffalo Bills na stadionie Gillette 1 grudnia 2022 roku w Foxboro w stanie Massachusetts.

(Matt Stone/MediaNews Group/Boston Herald za pośrednictwem Getty Images)

Jones wziął odpowiedzialność za swoją rolę w czwartkowej porażce, dodając, że „zaczyna się ode mnie”.

„Kiedy jesteś grając od tyłu przeciwko całkiem dobrej drużynie i dobry atak, musisz tam wyjść i grać lepiej” – powiedział Jones. „To zaczyna się ode mnie. Zdecydowanie nie byłem wystarczająco dobry dzisiejszego wieczoru. Wszystko, co możesz zrobić, to obejrzeć taśmę i zobaczyć, gdzie możemy być lepsi. Granie w dogonienie jest trudne. Nie chcieliśmy tego robić przez cały mecz. Nie wykonałem wystarczająco dobrej roboty, aby wcześnie awansować, odnieść sukces. Tak twardy, ale czapki z głów przed Billsami za dobrą grę”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Marcus Jones (25) z New England Patriots biegnie po przyłożenie w pierwszej kwarcie przeciwko Buffalo Bills na stadionie Gillette 1 grudnia 2022 r. W Foxborough w stanie Massachusetts.

Po czwartkowej porażce Patriots spadli na samo dno AFC East, podczas gdy Bills awansowali o pół meczu do przodu Delfiny z Miami. Bills są na dobrej drodze do wygrania ligi po raz trzeci z rzędu.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.