Lamborghini dostaje dużo krytyki w Internecie za swoją przerażającą reklamę Huracan Sterrato


Lamborghini robi dziwne rzeczy, aby promować swoją markę. Widzieliśmy zapach jastrzębia, sprzedawaliśmy budynki mieszkalne i tworzyliśmy listy odtwarzania Spotify oparte na dźwiękach silników. W związku z premierą Huracan Sterrato, Lamborghini był znacznie bardziej powściągliwy i po prostu odtwarzał filmy promocyjne. I człowieku, och, czy internet nienawidzi odpal 1000 Aventadorów SVJ.

właściwie pokazał ci wczoraj i wygląda na to, że nikt w komentarzach nie miał na to bezpośredniej reakcji. Reszta sieci nie była jednak tak łaskawa. „Myślę, że mieli ogromny budżet, wydali wszystko na alkohol, a potem przypomnieli sobie, że muszą coś zrobić, więc zabrali wszystkie butelki i puszki i nakręcili własny film z pieniędzy z pustych rzeczy” – napisał jeden z komentarzy na Twitterze.

Inny brzmi: „Czy udało ci się nakłonić trzylatka do złożenia tego i grania podczas długiego lunchu wypełnionego winem? musi być jedynym możliwym tego powodem”. Jednak nie każdy komentarz był całkowicie negatywny.

Więcej: Zobacz zdjęcia nowego Lamborghini Huracan Sterrato In The Flesh

Dla tych z Was, którzy nie mają czasu lub swobody, aby obejrzeć wideo, oto pełny zapis przemówienia znajdujący się pod adresem:

To jest dla ciebie
Konkretne pragnienie
Pogromca krzywych
Mistrz szybkości
Załóż swój najlepszy garnitur
Brud jest do tego stworzony
Niech zacznie się swagger
Na tym nowym betonie
Spryskaj opony proszkiem
Rozwija się na krawędzi
Pył to złoto
Brud jest dla odważnych
Zablokuj słońce
Rosnące czerwone chmury
Na tej suchej ziemi
Zrób żwirowy deszcz
Niech połączy się adrenalina i zabawa
Odkurzanie kurzu z boku
To nie brud
To jest projekt
Każda ilość brudu jest dobra
Im bardziej się brudzisz
Im bardziej świecisz
Pył to złoto
Brud jest dla odważnych
Pył to złoto
Brud jest dla odważnych

Jedna zachęcająca osoba powiedziała: „nie słuchaj hejterów – ta reklama jest moim duchowym zwierzęciem. Następnym razem, gdy będę miał kłopoty, bo nie posprzątałem kuchni, możesz się założyć, że wyrzucę „to nie brud, to projekt”.

Nie jesteśmy do końca pewni, co chciał przekazać Lamborghini. Być może było to całkowite zamieszanie, którego doświadczą niektórzy ludzie, gdy zdadzą sobie sprawę, że patrzą na podniesionego Huracana. Może to konsternacja, jaką niektórzy odczuwają z powodu decyzji Lamborghini, by skoncentrować się na off-roadzie Huracan kiedy mogli zrobić prawdziwego następcę LM002.

Pomyśl tylko, prawdopodobnie była gdzieś grupa dyrektorów, którzy najpierw zaakceptowali pomysł stojący za tą głupią reklamą mówioną, ale potem, w pewnym momencie, zobaczyli ją i powiedzieli coś w stylu „tak, to jest świetne, chodźmy z to. ”

Oczywiście nie wiemy dokładnie, jak to się stało. Wszyscy zakładają, że jest tak dobry jak nasz. Ostatni komentarz, który udostępnimy, brzmiał po prostu: „Ta reklama wygląda, jakby została zrobiona przez licealistę. Produkt mówi sam za siebie, więc przestań mówić”.

To trochę szokujące, że Lamborghini stworzyło reklamę, która wydaje się (przynajmniej z naszej perspektywy) całkowicie niezsynchronizowana z demografią. Jasne, cały czas jest skierowany do mniej niż realistycznej publiczności (innymi słowy, influencerów), ale czy możesz sobie wyobrazić, że któraś z tych osób faktycznie spotyka się w terenie Sterrato?