Końcowy raport o kontuzjach: Orły wyeliminowały dwóch graczy, Tytani nie mają lidera

The Orły z Filadelfii opublikowało swój trzeci i ostatni oficjalny raport o kontuzjach w piątek przed meczem z 13. tygodniem przeciwko The Tytani z Tennessee.

Eagles wyeliminowali dwóch graczy: CJ Gardnera-Johnsona i Roberta Quinna.

CJGJ opuścił treningi przez cały tydzień z powodu zranienia nerki podczas meczu Eagles’ Week 12. Nie jest jasne, kiedy dokładnie będzie mógł wrócić. Nick Sirianni nie podał, czy CJGJ zostanie umieszczony w rezerwie kontuzjowanych, czy nie. Warto byłoby mieć go na oku, gdyby Eagles umieścili go na IR przed godziną 16:00 w sobotę.

Po wyeliminowaniu CJGJ, niedoszły debiutant, wolny agent Reed Blankenship jest gotowy na swój pierwszy start w NFL. Blankenship obiecał w zeszłym tygodniu; zobaczymy, czy będzie mógł oprzeć się na tej grze. K’Von Wallace jest trzecim zabezpieczeniem, podczas gdy Andre Chachere jest czwartą opcją. Dopiero okaże się, czy Eagles tymczasowo awansują byłą wybrankę drugiej rundy, Marquise Blair, z drużyny treningowej, aby dać im więcej głębi w zakresie bezpieczeństwa i drużyn specjalnych.

Quinn został wymieniony jako ograniczony w czwartek, zanim opuścił piątkowy trening z powodu kontuzji kolana. Jego nieobecność w tym meczu jest zaskoczeniem. Oczywiście, Quinn tak naprawdę nie dał się odczuć, odkąd Orły wymieniły się za niego.

Po wyeliminowaniu Quinna Eagles wchodzą do gry w tym tygodniu tylko z Joshem Sweatem i Brandonem Grahamem jako tradycyjnymi obrońcami 4-3. Mogą zobaczyć więcej materiału filmowego niż zwykle. To samo dotyczy Haasona Reddicka. A może Patricka Johnsona? Eagles mogliby grać z Miltonem Williamsem bardziej na krawędzi? Może aktywują Janariusa Robinsona z IR? Jakaś kombinacja powyższych? Zobaczymy.

Jordan Davis nie jest wymieniony w raporcie kontuzji, ponieważ nadal jest w rezerwie kontuzjowanych, ale istnieje szansa, że ​​zostanie aktywowany do gry przeciwko Tytanom.

Eagles mają czas do 16:00 ET w sobotę, aby umieścić go w 53-osobowym składzie. Będą musieli oczyścić miejsce, żeby mógł to zrobić.

DeVonta Smith i Zach Pascal są gotowi do gry, mimo że wcześniej w tym tygodniu mieli ograniczone treningi z powodu kontuzji pachwiny. Oba były pełne w piątek.

RAPORT O KONTUZJACH PHILADELPHIA EAGLES (PIĄTEK)

NA ZEWNĄTRZ

S Chauncey Gardner-Johnson (nerka)
DE Robert Quinn (kolano)

REZERWOWY/kontuzjowany

ALE Dereka Barnetta
DT Jordan Davis (wyznaczony do powrotu)
TE Dallas Goedert
TE Jaedena Grahama
CB Avonte Maddox
DE Janarius Robinson (wyznaczony do powrotu)
DT Marlon Tuipulutu

Barnett jest poza grą przez rok ze względu na charakter kontuzji ACL. Okno treningowe Davisa zostało aktywowane 30 listopada i być może będzie mógł zagrać w meczu w tym tygodniu. Goedert ma kontuzję barku i może wrócić najwcześniej w 15. tygodniu. Graham jest poza grą przez rok, odkąd poszedł na IR, zanim lista została zmniejszona do 53. Maddox ma kontuzję ścięgna podkolanowego i może wrócić najwcześniej w 14. tygodniu. Robinson został aktywowany na 21-dniowy okres treningowy 16 listopada, więc zespół ma czas do 6 grudnia, aby albo włączyć go do składu, albo wykluczyć go z sezonu. Tuipulotu jest poza grą przez rok z powodu kontuzji kolana.

WYKONANIE REZERWOWE/FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE

T/M Brett Toth

Orły jeszcze nie aktywowały 21-dniowego obozu treningowego Totha.


RAPORT O KONTUZJACH TENNESSEE TITANS (PIĄTEK)

Mike Vrabel odrzucił debiutanta Denica Autry’ego. To znacząca strata, biorąc pod uwagę, że prowadzi Tennessee w workach i zajmuje trzecie miejsce w drużynie w TFL.

Tytani wykluczyli również Elijaha Moldena i Cody’ego Hollistera. Molden grał w rogu. Hollister, który zajmuje czwarte miejsce wśród Tytanów w szerokokątnych odbiornikach, jest dużym ciałem, które zwykle występuje jako bloker.

Lider Titans TFL, Jeffery Simmons, ma wątpliwości, czy zagra po tym, jak opuścił dwa treningi, a następnie został ograniczony w piątek. Oczekuje się, że poza jakimikolwiek niepowodzeniami będzie pasował do tej gry. Ale najwyraźniej pracuje na mniej niż 100%.

Powracający z kopnięcia i trzeciorzędowy RB Hassan Haskins jest nagle wątpliwy po tym, jak został dodany do raportu kontuzji w piątek z powodu problemu z biodrem.

NA ZEWNĄTRZ

DE Denico Autry (kolano)
WR Cody Hollister (szyja)
CB Elijah Molden (pachwina)

WĄTPLIWY

RB Hassan Haskins (biodro)
DT Jeffery Simmons (kostka)

REZERWOWY/kontuzjowany

OLB Ola Adeniyi
LB Chance Campbell
Armata RB Trenton
LB Zacha Cunninghama
CB Caleba Farleya
DE Da’Shawn Hand
DB Chris Jackson
CB Lonnie Johnson Jr
OL Jamarco Jones
OLB Harold Landry III
OT Taylor Lewan
WR Racey McMath
Z AJ Moore’em Jr
WR Kyle Philips
DB Josha Thompsona

Tytani mają wielu kluczowych starterów na IR, takich jak LT Taylor Lewan, EDGE Harold Lanry i LB Zach Cunningham.