Jerry Jones odpowiada na krytykę LeBrona Jamesa, że ​​media nie pytają go o stare zdjęcie z protestu przeciwko desegregacji

James Lebron zbeształ media w środę za to, że nie zapytał go, co myśli o starym, odrestaurowanym zdjęciu właściciela Dallas Cowboys, Jerry’ego Jonesa, z 1957 roku podczas protestu przeciwko desegregacji w North Little Rock High School, kiedy Jones był studentem pierwszego roku w szkole.

Jones powiedział, że tak na proteście z ciekawości, a nie z powodu segregacji w jego szkole, ale James zastanawiał się, dlaczego nie naciskano na niego w tej sprawie.

Pomimo krytyki Jamesa pod adresem właściciela Cowboys, Jones odpowiedział pochwałami dla supergwiazdy NBA.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Właściciel Dallas Cowboys, Jerry Jones i gracz NBA, LeBron James, na czerwonym dywanie podczas czwartej dorocznej kolacji dla dwóch królów, której gospodarzami byli Jay-Z i James w W Dallas 13 lutego 2010 r. w Dallas w Teksasie.
(Gary Miller/FilmMagic)

„Najpierw musisz usłyszeć, jak mówię, jak bardzo myślę o LeBronie” — powiedział Jones w rozmowie z 105.3 The Fan. „Nie znam nikogo, kogo bardziej szanuję. Nie znam nikogo, kto wykorzystałby każdą nadarzającą się okazję i wykorzystał ją w pełni. Nie tylko [has he been] wielki ambasador sportu, zajmował się sportem, zajmował swoje przestrzenie i korzystał z tych platform…

„Z pewnością ma wpływ, i tylko z powodu wszystkich powyższych. Jego osiągnięcia, sposób, w jaki wykorzystał swój sport i jak wykorzystał swoją platformę. Jak to zrobiliśmy. Ulepszył koszykówkę, sprawił, że wielu ludzi dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że mam”.

James zapytał dziennikarzy, dlaczego ciągle go o to pytają Antysemickie kontrowersje Kyrie Irvinga ale nie zdjęcie Jonesa.

„Kiedy patrzę, jak Kyrie mówi, a on mówi:„ Wiem, kim jestem, ale chcę zachować tę samą energię, gdy rozmawiamy o moich ludziach i rzeczach, przez które przeszliśmy ”, a to zdjęcie Jerry’ego Jonesa jest jednym tych chwil, przez które przeszli nasi ludzie, Czarni, w Ameryce” – powiedział James.

„I czuję się jak czarny mężczyzna, czarny atleta, ktoś z mocą i platformą, kiedy robimy coś złego lub coś, z czym ludzie się nie zgadzają, jest to w każdym tabloidzie, w każdej wiadomości, jest w dolna płyta. Zastanawia się nad każdym dniem.

LeBron James z Miami Heat rzuca piłkę na stadion AT i T przed meczem pomiędzy New York Giants i Dallas Cowboys 8 września 2013 r. w Arlington w Teksasie.

LeBron James z Miami Heat rzuca piłkę na stadion AT i T przed meczem pomiędzy New York Giants i Dallas Cowboys 8 września 2013 r. w Arlington w Teksasie.
(Ronald Martinez/Getty Images)

„Ale wydaje mi się, że cała sytuacja z Jerrym Jonesem, zdjęcie – i wiem, że to było lata temu i wszyscy popełniamy błędy, rozumiem – ale wygląda na to, że jest po prostu zakopane pod spodem, jak:„ Och, stało się. OK. , po prostu idźmy dalej”. I byłem trochę rozczarowany, że nie dostałem tego pytania od ciebie”.

LEBRON JAMES ZNISZCZY MEDIA ZA NIEPYTANIE GO O JERRY’EGO JONESA, SUGERUJE, ŻE RUSS MIAŁ Z TO COŚ WSPÓLNEGO

Protest w 1957 roku miał miejsce wkrótce po kontrowersjach związanych z Little Rock Nine, zaledwie kilka mil dalej. North Little Rock została oficjalnie zintegrowana dopiero w 1964 roku.

„To było, Boże, 65 lat temu, a będąc ciekawskim dzieckiem, nie wiedziałem wtedy o tym monumentalnym wydarzeniu, które miało miejsce” – powiedział Jones w Święto Dziękczynienia. „Jestem pewien, że jesteśmy z dala od tego. Jestem. To by mi przypomniało: po prostu rób wszystko, co w naszej mocy, aby takie rzeczy się nie zdarzały”.

Jerry Jones z Dallas Cowboys rozmawia z LeBronem Jamesem z Cleveland Cavs podczas zwycięstwa Cowboys nad Cleveland Browns 28:10 na stadionie Cleveland Browns w Cleveland w stanie Ohio.

Jerry Jones z Dallas Cowboys rozmawia z LeBronem Jamesem z Cleveland Cavs podczas zwycięstwa Cowboys nad Cleveland Browns 28:10 na stadionie Cleveland Browns w Cleveland w stanie Ohio.
( )

James był fanem Cowboys, ale — powiedział w październiku zakończył swoją wierność z powodu klęczącej pozycji drużyny podczas hymnu narodowego.

„Wiele rzeczy wydarzyło się, gdy faceci klęczeli, a faceci mieli wolność słowa” – powiedział James. „Chcieli to zrobić w bardzo pokojowy sposób. Wiele osób w ich biurze i wiele osób kierujących organizacją powiedziało: „Jeśli zrobisz to tutaj, nigdy więcej nie zagrasz dla tej franczyzy”. ‘ I po prostu nie sądziłem, że to było właściwe.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Jones pochwalił także talent Jamesa do futbolu w szkole średniej, mówiąc, że James „byłby świetnym pojedynkiem”. James otrzymał ofertę od Cowboys Podczas lokautu NBA w 2011 roku.