Jak główny trener Auburn, Hugh Freeze, przedstawił się Alabamie

Hugh Freeze jest dość popularną postacią na Równinach w tym tygodniu. To nie zmieniło się w Baumhower’s Victory Grille przed wypełnioną publicznością w czwartek wieczorem. Pomiędzy lawiną wolnych agentów, najnowszy główny trener piłkarski Auburn zakłócił wydarzenie networkingowe zorganizowane przez Alabama Football Coaches Association.

Freeze, którego zatrudnienie wywołało poruszenie spór, „zaskoczył” ponad 100 uczniów szkół średnich, jak opisał to AL.com jeden z trenerów. Pracował w pokoju, szczegółowo opisał swoją politykę otwartych drzwi i podkreślił swoją wdzięczność za możliwość. Przynajmniej Freeze i spółka. wydawał się bardziej „przyjazny” niż poprzedni reżim.

W pewnym momencie Freeze został dwukrotnie przerwany podczas rozmowy z koordynatorem ofensywy Loachapoka, Travisem Carswellem. Kilku chłopaków chciało zrobić sobie zdjęcie.

„Chyba trzeba się do tego przyzwyczaić” — zażartował Freeze.

Oznaczało to początek kluczowych 24 godzin dla Freeze. Próbował oddzielić się od jednej z głównych wad Bryana Harsina, budując relacje w państwie. I musiał «robić postępy w pośpiechu» z seniorami w 2023 roku Kilka godzin po obiedzie AFCA Freeze rozpoczął swój pierwszy okres kontaktu jako główny rekruter Tygrysów.

Freeze i kilku asystentów spędzili piątkowy poranek w jednej z najlepszych siłowni w okolicy, Madhouse Fit w Montgomery. Właściciel Tracy Varner, inkubator elitarnych rekrutów, pomógł rozwinąć talent NFL i kilku Tygrysów, takich jak Marlon Davidson. Varner obecnie trenuje parę najlepszych pozostałych celów Auburn: linebackerów Carver-Montgomery, Jamesa Smitha i Qua Russawa.

WIĘCEJ Zamrażanie: Uzyskanie przez korespondentów SEC informacji o procesie rekrutacji Hugh Freeze’a, trenera ofensywnego poziomu 1

Auburn AD John Cohen omawia „należytą staranność”, która doprowadziła do zatrudnienia Hugh Freeze’a

Trenerzy Alabama HS mają nadzieję na zbudowanie relacji z Hugh Freeze z Auburn

Kontynuowali podróż przez River Region, zatrzymując się w Montgomery Catholic, domu najwyżej ocenianego rozgrywającego Tygrysów, Jeremiaha Cobba. Najlepszy rozgrywający w Alabamie ma silne powiązania z Cadillakiem Williamsem, który nim był zachowane. Karawana zatrzymała się również w Loachapoka dla narożnika JC Harta i domu ofensywnego dróżnika Auburn High, Bradyna Joinera.

„Dobrze sobie radzą z pomijaniem rzeczy” – powiedział Kirk Johnson, katolik z Montgomery, za pośrednictwem wiadomości tekstowej. „Wspaniale jest wyjść i spotkać dobrych zawodników i trenerów”.

Super 7, doroczny mecz o mistrzostwo szkół średnich, rozpoczął się w środę z Harsinem jako widzem w jego starym biurze, oglądanie jego młodszy syn jako rozgrywający. Tydzień zakończył się w piątek wieczorem, gdy Freeze oglądał mecz tytułowy 6A południowa strefa krańcowa na Pat Dye Field.

Nic dziwnego, że niektóre dzieciaki zeszły z trybun i poprosiły o zdjęcie.

Nick Alvarez jest reporterem Alabama Media Group. Śledź go na Twitterze @nick_a_alvarez lub napisz do niego na adres NAlvarez@al.com