Gut Feeling: Prognozy personelu dla Cowboys-Colts

Cowboys mają bilans 8-3 i wygrali cztery z pięciu meczów, odkąd Dak Prescott wrócił po kontuzji.

Colts mają bilans 1-2 od czasu zmiany głównego trenera, ale wydają się być trochę bardziej konkurencyjni z Jeffem Saturdayem, który jest teraz na uboczu.

Co jednak wydarzy się w niedzielę wieczorem? Zobacz, jak według autorów zespołu pójdzie to na stadionie AT&T.

Patryk Walker: Biorąc wszystko pod uwagę, nie rozumiem, jak ktokolwiek mógłby nazwać to pułapką na Kowbojów. Nauczyli się z walki w pierwszej połowie z Lions, w drugiej połowie przegrali z Packers i dali nękanym kontuzjami Giants szansę na pozostanie konkurencyjnym w pierwszej połowie w Święto Dziękczynienia. Teraz nadchodzi drużyna Colts, która prawie zdenerwowała Eagles i szczyci się bardzo utalentowanym frontem defensywnym, z atakiem prowadzonym przez obrońcę All-Pro Jonathana Taylora. Wszystko to, wraz z faktem, że Eagles wciąż wygrywają mecze, jest więcej niż wystarczającym powodem, aby Cowboys nie „przeoczyli” Colts – jak zauważył Dak Prescott – i nie sądzę, żeby to zrobili. Prescott mści się za to, że został wykluczony przez Indy w ich poprzednim spotkaniu, a Micah Parsons prowadzi obronę w butelce trzeciego elitarnego RB w tylu meczach (później pokonał Matta Ryana), aby poprawić się do 9-3 w sezonie, łatwo. 34-7, Kowboje

Nicka Eatmana: W środku poniedziałkowego meczu między Colts a Steelers obejrzałem około czterech prostych zagrań ofensywy Indy. Widziałem dwa złe rzuty Matta Ryana i Jonathana Taylora, który wbiegł środkiem, zyskując 1 jard. Przy tej „ogromnej” próbce sztuk wyciągnąłem telefon, aby wysłać implikujący tweet „9-3”… a potem się rozmyśliłem. Nie ma potrzeby robić tego wszystkiego teraz, chociaż naprawdę nie widziałem sposobu, aby Kowboje przegrali tę grę. I nadal nie. Oczywiście, Colts prawdopodobnie będą mieli trochę problemów, ponieważ jest to znowu ogólnokrajowa telewizja i wszyscy grają w Kowbojów trochę mocniej niż inni – z wyjątkiem Wikingów. Ale myślę, że Dallas będzie za dużo. Widzę, że obrona ma wielki dzień z dwoma workami i przegraną, i tym razem zabiorą jednego do domu. „Wycie” o przyziemieniu Leightona Vandera Escha w tym tygodniu. Kowboje będą za dużo, wygrywając coś w rodzaju 34-16, aby oficjalnie przejść do 9-3.

Hailey Sutton: Ten pojedynek bardzo przypomina mi to, co widzieliśmy z Giants w zeszłym tygodniu – rozgrywający, który zagrozi integralności drużyny, która wciąż próbuje doszlifować swoją obronę. Jednak Cowboys odnieśli sukces, zamykając dwóch najlepszych biegaczy w lidze w ciągu kilku tygodni. Nie jest to idealny zespół dla Dallas, aby sprawdzić, jak bardzo poprawili ten aspekt swojej gry, niż ofensywa Colts, która dosłownie przetrwała grę Jonathana Taylora. Matt Ryan (już najczęściej zwalniany QB w lidze) wiąże się lepiej. Wierzę, że obrona zabłyśnie, a Dak Prescott zdobędzie to nieuchwytne przyłożenie przeciwko Colts w niedzielę (a potem trochę!). Biorę Cowboys 35-13.

Kyle’a Youmansa: Kyle Youmans Rekordy mogą nie wyglądać tak samo, ale ten pojedynek bardzo przypomina mi mecz z Giants w Święto Dziękczynienia. Lista jest zaśmiecona kontuzjami, mimo że pozostały kluczowe elementy. Obie drużyny grały w pośpiechu na wysokim poziomie za linią ofensywną w ochronie podania i rozgrywającym podatnym na straty. Mając to wszystko na uwadze, Dallas pozostaje znacznie silniejszym zespołem we wszystkich dziedzinach i powinien być zdecydowanym faworytem u siebie. To nie będzie projekt, ponieważ Colt nie jest zbudowany w ten sposób. Jednak Dallas zajmuje się biznesem wcześnie, zanim Indianapolis zamknie lukę późno. Dallas wygrywa 27-19.