Gra Marvel’s Midnight Suns jest dostępna na całym świecie i można w nią grać już teraz

Gotowy do nurkowania, ale chcesz dowiedzieć się więcej o tej historii? Jeśli nie sprawdziłeś Spodenki prequelowe jednak nie szukaj dalej niż poniżej!

KRÓTKI PROGRAM PREQUEL MARVEL’S MIDNIGHT SNS

  1. Odcinek 1: Siostry Salemy (premiera 31 października 2022)
  2. Odcinek 2: Nowe słońce musi wschodzić (premiera 8 listopada 2022)
  3. Odcinek 3: Piekło na kołach (premiera 15 listopada 2022)
  4. Odcinek 4: Wędrowiec za dnia (premiera 22 listopada 2022)
  5. Odcinek 5: Nico telewizor (premiera 28 listopada 2022)

Możesz także zapoznać się z oficjalną powieścią prequelową, Marvel’s Midnight Suns: Infernal Risingnapisany przez SD Perry i opublikowany przez Titan Books!

Blade, Magik, Nico Minoru i Ghost Rider połączyli siły, tworząc Midnight Suns. Wyszkolony przez Strażników w Opactwie, gotyckiej fortecy w kieszonkowym wymiarze, ten zupełnie nowy zespół nadprzyrodzonych bohaterów jest pierwszą na świecie linią obrony przed demonicznymi siłami podziemia.

Z nadchodzącą przepowiednią magicznego przewrotu grożącego uwolnieniem apokaliptycznego zagrożenia, Słońca muszą nauczyć się współpracować i to szybko. Ale nie tylko oni zwracają uwagę na ingerencję sił mistycznych.

Wykorzystując narastający chaos, tajemnicza grupa zwana Triumwiratem odkryła istnienie ukrytego reliktu, który pozwoliłby im kontrolować Mefistoi nie cofną się przed niczym, by zemścić się na wspólnym wrogu. Midnight Suns zmierzą się z największym jak dotąd wyzwaniem, aby powstrzymać Triumwirat przed odkryciem tej niszczycielskiej mocy i pogrążeniem świata w chaosie.

Wkrótce 18 kwietnia 2023 rwypatrujcie oficjalnego artbooka w drodze: Marvel’s Midnight Sun: sztuka gry autorstwa Paula Daviesa i wydana przez Titan Books!

Oficjalny album z grafiką gry wideo Marvel’s Midnight Suns jest pełen wywiadów z zespołem kreatywnym odpowiedzialnym za grę, a także zachwycającą grafiką koncepcyjną stworzoną podczas procesu tworzenia.

Kiedy demoniczna Lilith i jej przerażająca horda łączą się ze złymi siłami Hydry, nadszedł czas, aby uwolnić ciemną stronę Marvela. Twoim zadaniem jako Łowcy jest poprowadzenie do zwycięstwa niesamowitej drużyny doświadczonych superbohaterów i niebezpiecznych nadprzyrodzonych wojowników. Czy legendy takie jak Doktor Strange, Człowiek ze stalioraz Ostrze odłożyć na bok dzielące ich różnice w obliczu rosnącego zagrożenia apokaliptycznego? Jeśli chcesz ocalić świat, musisz zawrzeć sojusze i poprowadzić drużynę do bitwy jako legendarny Midnight Sun — ostatnia linia obrony Ziemi przed światem podziemnym.

Marvel’s Midnight Sun — grafika z gry pokazuje proces twórczy tej długo oczekiwanej gry. Ekskluzywne grafiki koncepcyjne i renderingi w grze stworzone przez utalentowany zespół programistów – tworzący grę we współpracy z Marvel – są przedstawione z niezwykłą szczegółowością w tej bujnej, twardej oprawie. Postaciom, lokacjom, gadżetom, broniom, potworom, wrogom i nie tylko towarzyszą wyjątkowe spostrzeżenia artystów i twórców gry. Ruszaj więc w świat Nocne słońce Marvela—i powstań przeciwko ciemności!