Głośniki stacjonarne Kanto YU2 to świetny prezent za 190 USD

Mając za sobą Czarny Piątek, Cyberponiedziałek i cały Cybertydzień, czas na ograniczenie. Te zadania będą trochę inne. Do głównej selekcji dzisiejszej rundy znalazłem znaczącą ofertę na parę Minimalistyczne głośniki biurkowe Kanto YU2 które posiadam i z których korzystam. Byłem rozczarowany, że nie mogłem znaleźć na nich żadnych ofert w Czarny piątek, ale na szczęście są teraz dostępne w świetnej cenie.

Amazonka, Walmart, Uroczaoraz Cel oferują zestawy w wielu schematach kolorystycznych za 190 USD, co stanowi duży spadek ceny w stosunku do ich zwykłej ceny 270 USD. Istnieje niezliczona ilość opcji głośników stacjonarnych, ale to urządzenie odpowiada mi dzięki niskoprofilowej konstrukcji, świetnemu dźwiękowi i przetwornikowi cyfrowo-analogowemu USB. Głośniki łączą się ze sobą za pomocą standardowego przewodu głośnikowego, a jeśli chodzi o inne porty, dostępne jest dodatkowe wejście 3,5 mm oraz wyjście na wypadek, gdybyś chciał rozszerzyć Kanto to równie atrakcyjny subwoofer. Tutaj strona zawierająca specyfikację.

Mówiąc o głośnikach, Sonos organizuje kolejną imprezę sprzedaży odnowionego sprzętu audio. Aby ustalić oczekiwania, nie są to najniższe ceny, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, ale nadal są całkiem dobre, jeśli masz nadzieję rozdać trochę rzeczy Sonos. Jego soundbar Beam pierwszej generacji od 2018 r w głębokiej szarej kolorystyce kosztuje 239 USD, co stanowi obniżkę o 80 USD w stosunku do zwykłej ceny detalicznej tego odnowionego produktu. Brakuje w nim obsługi Dolby Atmos, którą można znaleźć w modelu drugiej generacji, ale hej, ten nowszy Beam kosztuje 200 dolarów więcej ale ten.

Aby zapewnić obsługę dźwięku przestrzennego, możesz uzyskać Sonos One SL (podobny do modelu drugiej generacji, ale bez mikrofonu do sterowania głosowego) za 119 USDczyli o 80 dolarów mniej niż nowa cena.

Wspomniałem, że były to mniejsze rabaty niż widzieliśmy w przeszłości, ale z pewnością mogą się sumować, jeśli budujesz nową konfigurację domowego sprzętu audio.

Potrzebuję tylko jednej rzeczy, aby uśpić mnie bez względu na porę: mojego wentylatora białego szumu. Konkretny model, którego używam i który naprawdę mi się podoba, jest przeceniony (ponad Zgrabne okazje), więc pomyślałem, że podzielę się dobrą nowiną. The Maszyna LectroFan z białym szumem w kolorze białym lub czarnym (czarny nie będzie wysyłany do połowy stycznia, ale biały jest już dostępny) kosztuje około 30 USD na Amazon, mniej o około 50 USD. Zawiera kabel zasilający, który kończy się w porcie USB-A, dzięki czemu można go zasilać za pomocą komputera lub dostarczając własną brodawkę ścienną USB.

To kolejna kategoria produktów wypełniona wieloma, wieloma opcjami, ale ta wyróżniała się podczas moich poszukiwań, ponieważ oferuje dźwięki bez pętli i może być głośna z zaskakująco głębokim dźwiękiem. Nie mogę zagwarantować, że zadowoli wszystkich śpiących, którzy potrzebują hałasu, aby zasnąć, ale na pewno pomógł mi przez lata. Zabierałem go na każde wakacje w kraju i za granicą i przetrwał do tej pory około pięciu lat.