FUSER wstrzymuje wszelką sprzedaż usług online 19 grudnia

UTRWALAJĄCYUsługi online użytkowników zostaną zamknięte, a cała sprzedaż gry i zawartości do pobrania zakończy się 19 grudnia, wydawca ogłoszony.

Muzyka Parowy 10 listopada 2020 r

Oto recenzja gry, za jej pośrednictwem Strona Steama:

O

Powitanie UTRWALAJĄCY— nieprzerwany wirtualny festiwal muzyczny, w którym Ty i Twoi znajomi kontrolujecie muzykę! Mieszaj elementy najpopularniejszych piosenek na świecie, takich jak „Don’t Start Now” Dua Lipa, „Old Town Road (Remix)” Lil Nas X i Billy Ray Cyrus, „Blinding Lights” The Weeknd i nie tylko! Zagłęb się w swoją skrzynkę DJ-a, aby stworzyć własne, niepowtarzalne brzmienie, współpracuj z przyjaciółmi, poprowadź pokaz LIVE Diamond Stage przed ponad 250 przyjaciółmi i fanami oraz podziel się swoimi unikalnymi dźwiękami ze światem!

Kluczowe cechy

  • Graj z eklektyczną biblioteką topowych utworów najlepszych światowych artystów oraz ponad 200 ścieżkami dźwiękowymi i piosenkami z zawartością do pobrania z różnych gatunków na wyciągnięcie ręki.
  • Zorganizuj Diamentową Scenę dla ponad 250 znajomych i fanów. Oglądaj tę festiwalową scenę NA ŻYWO 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w grze i poza nią UTRWALAJĄCYkanały mediów społecznościowych. Wygraj automat w czasie największej oglądalności, wydając ciężko zarobione diamenty po rozegraniu wydarzeń w grze i awansowaniu od otwierającego do headlinera w kampanii i Post navigation