Forza Horizon 5 szczegółowo opisuje, co nadchodzi z Horizon Holidays

Playground Games zasugerowało, co nadchodzi do Forza Horizon 5 wraz z Horizon Holidays, w tym nowe playlisty festiwalowe, powrót „ulepszonego” Sekretnego Świętego Mikołaja i nie tylko.

Forza Horizon 5 wkrótce rozpocznie się Horizon Holidays, z nową serią festiwalowych list odtwarzania, która rozpocznie się w przyszłym tygodniu, 8 grudnia, i nie tylko.

Szczegóły Treść gier Playground Forza Horizon 5’s Horizon Holidays

Sekretny Mikołaj, który działa do 5 stycznia 2023 r., został w tym roku „ulepszony”. Gry plac zabaw mówii jest „specjalnym wydarzeniem Horizon Holidays, które stanowi wyzwanie dla całej społeczności do współpracy i dzielenia się świąteczną radością poprzez wysyłanie sobie nawzajem prezentów” za pośrednictwem sklepu Forzathon lub przy użyciu Gift Drop. Dostępne są dwie nagrody, gdy społeczność wyśle ​​wystarczającą liczbę prezentów; strój Choinka i samochód, który jest nowością w Forza.

W Mulegé będzie Horizon Wonderland jako „świąteczny rynek, na którym można uzyskać dostęp do sklepu Forzathon i cieszyć się świąteczną metamorfozą”. Jeśli zobaczysz pudełko z prezentami obok kościoła, powinieneś być w stanie znaleźć prezent. Playground Games dodało także dekoracje, takie jak cukierki i światła w całym Meksyku, a także przedmioty kolekcjonerskie Snowman, podczas gdy Horizon Stadium został zmieniony na Ice Rink Stadium.

Horizon Holidays przywróci niektóre tematyczne przedmioty, które mogły przegapić w zeszłym roku, takie jak strój Bałwana, poroże renifera i świąteczny sweter, a także klaksony samochodowe Merry Christmas i Jingle Bells i nie tylko. Samochody, które będziesz mógł odblokować, obejmują CUPRA UrbanRebel Racing Concept 2022, który jest rozdawany za darmo, jeśli grasz w Forza Horizon 5 podczas wakacji Horizon i jeśli wykorzystasz go przed 5 stycznia, AMC Javelin AMX z 1971 r., który jest dostępny wygrać między 8 a 15 grudnia, zdobywając 20 PTS w sezonie letnim na liście odtwarzania Horizon Holidays Festival, Plymouth Fury z 1958 r., który można odblokować, zdobywając 20 PTS w sezonie jesiennym na playliście między 15 a 22 grudnia 2013 r. Cadillac XTS Sedan za zdobycie 20 punktów w sezonie zimowym między 22 a 29 grudnia i więcej.

Po Horizon Holidays nadchodzi seria #FORDzathon z festiwalową playlistą o tematyce Forda oraz 2020 MG #20 MG6 XPower, 2021 MG MG6 XPower, 2010 Renault Clio RS, 2016 Renault Clio RS 16 Concept i 2012 Renault 50 Megane RS; Playground Games mówi, że dowiemy się więcej na ten temat na blogu #FORDzathon 5 stycznia 2023 roku.

Co sądzisz o Horizon Holidays w grze Forza Horizon 5? Daj nam znać w komentarzach, a ponieważ podstawowa gra jest dostępna w ramach Xbox Game Pass, nie zapomnij sprawdzić naszej listy wszystkich z nich gry, które trafią do Game Passa w przyszłości!