Ed Boon ma złe wieści dla fanów Mortal Kombat i Injustice

Scorpion z Mortal Kombat rzuca dużą łańcuchową strzałą w stronę kamery.

Obraz: NetherRealm Studios / WB Games

Winter E3, czyli The Game Awards, odbędzie się w przyszłym tygodniu, a ludzie są podekscytowani tym, co zostanie ujawnione podczas trzygodzinnego montażu zwiastunów i nagród. Ale jeśli byłeś podekscytowany nowym Mortal Kombat lub Niesprawiedliwość 3 zaskakujące, cóż, może zechcesz usiąść. Mam złe wieści do podzielenia się.

Podczas Game Awards 2018. Ujawniono NetherRealm Śmiertelna walka 11 Do świata koniec uderzający zwiastun filmowy. Teraz, cztery niewyobrażalnie długie lata później, fani zastanawiają się, gdzie jest następna gra studia. W przeszłości dyrektor kreatywny studia, Ed Boon, pojawiał się mniej więcej co dwa lata, aby ogłosić kolejną dużą grę. Ale tak się jeszcze nie stało, a niektórzy gracze bardzo się martwią, ponieważ najdłuższe oczekiwanie między projektami NetherRealm rośnie z dnia na dzień. Oczywiście wielu zaczęło szukać nadziei na Game Awards 8 grudnia. Niektórzy wysunęli teorię, że jako 2018 Boon i spółka. wykorzystaliby coroczny pokaz, aby odsłonić swoją kolejną wielką rzecz. Ale prosto od samego Boona, to się nie dzieje.

Dzisiaj wcześniej, Boon napisał na Twitterze że chociaż docenia podekscytowanie fanów związane z następną grą studia, nie są one jeszcze gotowe do ogłoszenia czegokolwiek.

„Cztery lata temu na Game Awards mogliśmy ogłosić zaskakujące ogłoszenie MK11, co okazało się świetne” – napisał Boon na Twitterze. „Być może zbyt dobrze, ponieważ wielu zakładało, że powtórzymy tę sztuczkę w następnym meczu. Dziękujemy za cierpliwość, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi do ogłoszenia kolejnej gry NRS.”

Oczywiście, nawet przy tak jasnym i dosadnym przesłaniu, które brzmi: „Nie, nie ogłaszamy następujących Niesprawiedliwość lub Mortal Kombat w przyszłym tygodniu, przepraszam”, niektórzy wciąż mają nadzieję, że nie mówi całej prawdy. W ich obronie Ed Boon jest znany z trollowania swoich fanów online i zadzierania z nimi za pomocą memów lub dokuczania. Ale tutaj wygląda na to, że on naprawdę, super duper nie chce, żeby ludzie byli podekscytowani czymkolwiek.

Jeśli naprawdę chcesz, możesz przeczytać jego tweet i znaleźć trochę miejsca na poruszanie się, które pozwoliłoby, na przykład, studio nie jest gotowe do ogłoszenia swojej następnej gry… ale jest gotowe do jej wydania! A potem NetherRealm i WB stealth-drop MK12 lub Niesprawiedliwość 3. Ale nie kupiłbym tej szalonej teorii, ponieważ skończy się to tylko depresją i zdenerwowaniem, gdy tak się nie stanie. Jeśli jednak zdecydujesz się dostać na The Game Awards, możesz wygrać darmową talię Steam za swoje kłopoty. To nie jest MK12Ale co to jest?