Dyrektor trybu wieloosobowego Halo Infinite opuścił 343

podzielił się wiadomością w tweecie w piątek, pisząc: „Po ponad 11 i pół roku był już kilkakrotnie przekładany.

Ogłoszenie wprowadzenia zimowej aktualizacji | Witaj Nieskończoność

Wyjście następuje również po innych starszych odejściach z dyrektor inż oraz zmiany od przywództwo w latach poprzedzających jego publikację w grudniu 2021 r. i później.

Po pojawieniu się dużej zimowej aktualizacji gry w zeszłym miesiącu, 343 podziękowało fanom Halo Infinite za cierpliwość w ciągu roku, w którym studio walczyło o dostarczenie kilku długo oczekiwanych funkcji gry.

„Wiemy, że z pewnością nie była to najpłynniejsza ani najszybsza jazda, ale dzięki zimowej aktualizacji mamy okazję podziękować społeczności za oddanie i opinie, które służą nam jako gwiazda polarna prowadząca nas do ewolucji rozgrywki Halo Infinite” – napisała społeczność pisarza Alexa Wakeforda.

Notatka: Aby wyświetlić to osadzanie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie w Ustawienia plików cookie.

„Zimowa aktualizacja to duży krok naprzód dla naszej gry i studia, ale to dopiero pierwszy krok tej ewolucji. Zespół aktywnie pracuje nad kluczowymi priorytetami w doświadczeniu graczy w grze, aby zająć się obszarami opinii, a my dążymy do wydania kolejnej aktualizacji gry przed końcem tego roku.

„Wasze wsparcie jest bardzo doceniane i nie możemy się doczekać, aby skręcić z wami wszystkimi w tym rogu w 2023 roku, ponieważ czekamy na krótsze sezony, bardziej regularny strumień treści i większe rzeczy, które nadejdą”.

Zapowiedziano trzeci sezon Halo Infinite „Echoes Within”. wystartować w marcu 2023 roku i potrwać do czerwca.

I płodne studio wsparcia z siedzibą w Teksasie to wiodący rozwój „czegoś dużego i nowego dla serii”.