Detroit Lions Tydzień 13 znaczników kontuzji: Evan Brown, Julian Okwara wykluczeni

The Detroit Lions ogłosili swoje kontuzje przed meczem 13. tygodnia z The Jaguary z Jacksonville i są zdecydowanie najzdrowsze od początku sezonu, muszą tylko wykluczyć dwóch graczy.

Trener Lions, Dan Campbell, rozmawiał w piątek z mediami o tym, jak jego zespół staje się zdrowszy i jak może to przynieść korzyści Detroit w ostatniej fazie sezonu:

„Tak, chcę. Chcę być ostrożny, kiedy to mówię, ale jednocześnie tak jest naprawdę. To jest – a ja jestem czymś w rodzaju (dyrektora generalnego) Brada (Holmesa) i rozmawialiśmy o tym na początku roku. Naprawdę czuję, że mamy zamiar wziąć tutaj nasze bryły wcześnie tylko ze względu na to, dokąd to zmierza, ale mniej więcej w tym czasie niektóre inne zespoły przechodzą przez to, przez co przeszliśmy wcześniej. Zaczynamy zdrowieć późno w sezonie i słusznie. To dobre miejsce, żeby być teraz. Mam nadzieję, że tak pozostanie”.

21-dniowy zegar oceny

W piątek trener Dan Campbell powiedział, że zarówno Williams, jak i Okwara poczynili w tym tygodniu niezłe postępy nie podjął jeszcze decyzji, czy któryś z nich zagra w niedzielę, nadal uważa, że ​​każdemu zawodnikowi trudno byłoby być gotowym. Jeśli są zdeterminowani, aby być gotowymi, wiadomości prawdopodobnie dotrą w sobotę po południu, zwykle około 16:00 czasu wschodniego.

Jeśli żaden z nich nie zostanie aktywowany w tym meczu, Lions będą mieli czas do następnego wtorku na podjęcie decyzji w sprawie Okwary, ostatniego dnia jego 21-dniowego okresu ewaluacyjnego. W tym czasie (lub wcześniej) będą musieli albo umieścić go w aktywnym składzie, przywrócić na listę rezerwową/PUP (koniec sezonu) albo zwolnić go z kontraktu.

Zegar Williamsa wygasa w niedzielę 11 grudnia – w dniu spotkania Lwów Wikingowie z Minnesoty— więc decyzja o jego statusie musiałaby zostać podjęta przed tym terminem. Oczekuje się, że zostanie umieszczony w aktywnym rosterze.

Wyłączony

  • RG Evan Brown (kostka)
  • EDGE Julian Okwara (łokieć)

Brown zranił się w kostkę Giganci z Nowego Jorku i od tego czasu nie mogę grać/ćwiczyć. Poszukaj Lwów, aby zwrócili się do Dana Skippera, aby wystartował na prawej obronie przeciwko Jaguarom w ten weekend.

Okwara upadł na rachunki i wyglądał, jakby bardzo cierpiał. W tym tygodniu w ogóle nie trenował, a jego rola jako obrońcy rzucającego podaniami najprawdopodobniej przesunie się na debiutanta Jamesa Houstona, który został umieszczony w aktywnym składzie w poniedziałek.

Wątpliwy

Brak śladów obrażeń

  • RT Penei Sewell (kostka)
  • C Frank Ragnon (stopa)
  • LG Jonah Jackson (wstrząs mózgu)
  • EDGE Josh Paschal (kolano)
  • CB Jeff Okudah (wstrząs mózgu)
  • CB Chase Lucas (ścięgno podkolanowe)
  • Z Ifeatu Melifonwu (choroba)

Sewell opuścił trening na rozpoczęcie tygodnia, ale był w stanie wrócić w czwartek i trenować w pełni w piątek. Oczekuje się, że początkowy prawy wślizg Lions będzie w porządku i gotowy do gry w niedzielę.

Ragnow ma swój typowy harmonogram treningów, ograniczając go w ciągu tygodnia i powoli przyspiesza, aby w niedzielę był pełny. Nie ma się czym martwić, bo przez cały sezon nosił tę kontuzję bez większych problemów.

Jackson i Okudah przeszli protokoły ligowe dotyczące wstrząsu mózgu i z wyjątkiem niepowodzeń, Campbell powiedział, że obaj mają powrócić do swoich początkowych ról w ten weekend.

“Dobrze. Cóż, tak, dzisiaj – są naprawdę – są pełni energii, obaj skończyli wczoraj” – powiedział Campbell o Jacksonie i Okudzie w piątek. „Dzisiaj czują się dobrze i dopóki nie ma innych – żadnych objawów ani niczego, są dobre. Przeszli przez protokół. Więc oczekuję, że zagra.

Oczekuje się, że Paschal zagra w tym tygodniu, zgodnie z piątkową poranną konferencją prasową Campbella, ale nie jest jasne, czy zacznie od ścisłej końcówki, czy też odegra rolę rezerwową – za Johnem Cominskym – podczas ponownej aklimatyzacji. Tak czy inaczej, sprowadzenie go z powrotem na boisko powinno dać Lions prawdziwy impuls na krawędzi.

Lucas pojawił się w raporcie treningowym z nową kontuzją ścięgna podkolanowego, ale po tym, jak został ograniczony w środę, miał pełny trening przez następne dwa dni i powinien być gotowy do gry.

Melifonwu opuścił środowy trening, ale od tego czasu trenuje w pełni i jest gotowy do startu.

Ślady obrażeń Jaguara

Jaguary przystąpią do tego meczu zdrowe, a wszyscy kontuzjowani zawodnicy zagrają przeciwko Lions. Oto spojrzenie na ślady obrażeń Jaguarów: