Deion Sanders „gotowy” zostać kolejnym głównym trenerem Kolorado: raport

Wygląda na to, że w Boulder w Kolorado jest „najlepszy czas”.

Trener Jackson State, Deion Sanders ma zostać kolejnym trenerem Colorado Buffaloes, według ESPN.

Główny trener piłki nożnej JSU, Deion „Prime” Sanders, rozmawia z komentatorami ESPN podczas pokazu przedmeczowego przed rozpoczęciem meczu Jackson State Tigers vs. Southern University Jaguars NCAA Division I Football Championship Subdivision na Mississippi Veterans Memorial Stadium, 29 października 2022 r. w Jackson , Missisipi.
(Aaron Smith/Jackson State University za pośrednictwem Getty Images)

Sandersa i jego zespołu przygotowuje się do objęcia pracy, dzwoniąc do potencjalnych członków sztabu i jednego zawodnika na portalu transferowym.

DEION SANDERS ZABAWNIE ZAPYTANY O PRACĘ KIEROWNIKA W KOLORADO PRZEZ REPORTERA

Personel pomocniczy w godz Boulder się przygotowywał aby Sanders przybył w weekend, chociaż personelowi nie powiedziano nic oficjalnego, czytamy w raporcie.

  Trener Deion

Trener Deion „Prime” Sanders rozgrzewa swoją drużynę przed pierwszym meczem u siebie w tym sezonie z rywalem konferencji Grambling State University.
(Aaron Smith/Jackson State University za pośrednictwem Getty Images)

„Nie radzą sobie z ukrywaniem tego” – powiedziało źródło personelu, według ESPN. „Jeśli zrezygnuje z tej umowy, byłby to duży problem dla Kolorado”.

Sanders przygotowuje swój zespół do sobotniego meczu o mistrzostwo SWAC przeciwko Southern, próbując poprowadzić swoje Tygrysy do wyniku 12-0. Oczekuje się, że wkrótce po meczu poinformuje swój zespół, że przyjmie pracę w Kolorado.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Na początku tego tygodnia Sanders potwierdził raport Fox Sports, który powiedział, że zaproponowano mu pracę głównego trenera w Kolorado.

„Raport jest prawdziwy” – powiedział Sanders w poniedziałek, według HBCU Legends.

Główny trener Jackson State, Deion Sanders, przemawia do mediów i fanów po pokonaniu Florida A&M, 7-6, podczas Orange Blossom Classic na Hard Rock Stadium 5 września 2022 r. w Miami Gardens na Florydzie.

Główny trener Jackson State, Deion Sanders, przemawia do mediów i fanów po pokonaniu Florida A&M, 7-6, podczas Orange Blossom Classic na Hard Rock Stadium 5 września 2022 r. w Miami Gardens na Florydzie.
(Daniel A. Varela/Miami Herald/Tribune News Service za pośrednictwem Getty Images)

Program Colorado miał ciężkie czasy i zwolnił trenera Karla Dorrella po rozpoczęciu sezonu 0-5. Buffs zakończyli kampanię 2022 z wynikiem 1-8 w Pac-12 i byli zdmuchnięty przez Utah w ostatnim meczu wynikiem 63:21.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Zatrudnienie Sandersa natychmiast sprawiłoby, że Buffy znów stałyby się odpowiednim programem.

Sanders ożywił program Jackson State, prowadząc Tigers do rekordu 26-5 w ciągu trzech sezonów jako główny trener programu FCS.