David Bakhtiari z Packers ma wycięcie wyrostka robaczkowego i opuści niedzielny mecz z Bears

GREEN BAY, Wis. – Lewy obrońca Green Bay Packers David Bakhtiari przeszedł w piątek pilną operację zapalenia wyrostka robaczkowego i nie będzie dostępny na niedzielny mecz z Chicago Bears.

Bakhtiari trenował w czwartek, ale w piątek rano udał się do lekarza drużyny z powodu bólu brzucha.

W poście na Twitterze w piątek po południu trzykrotny liniowy Pro Bowl podzielił się harmonogramem: „Co za szalony dzień. Pomyślałem, że może nadwyrężyłem żołądek lub coś innego dzisiejszego ranka, więc zgłosiłem to do naszego lekarza zespołu. , Jestem w trakcie operacji. Nie spodziewałem się tego. Wszystko poszło dobrze. Dziękuję wszystkim!”

OPINIA: Powrót Deshauna Watsona nadal nie uciszy podstawowych pytań

NEWSLETTER NFL: Zarejestruj się teraz, aby otrzymywać ekskluzywne treści do swojej skrzynki odbiorczej

Rozgrywający Aaron Rodgers (prawy kciuk/żebro) był na treningu w piątek, biorąc udział w ćwiczeniach rozciągających podczas otwartej sesji medialnej. Nie miał oznaczenia statusu w piątkowym raporcie kontuzji.

Trener Matt LaFleur powiedział, że decyzja o jego statusie zostanie podjęta po zobaczeniu, jak czuje się po drugim dniu treningów.

„Wyglądał naprawdę dobrze, więc zobaczymy, jak się będzie czuł (piątek) i ile powtórzeń wykona” – powiedział LaFleur. Jeśli chodzi o to, czy Packers byliby ostrożni wobec Rodgersa, nawet gdyby grał, LaFleur powiedział: „Myślę, że gdybyśmy mieli jakieś wsparcie, to znaczy, gdyby nie mógł się obronić, nie będzie go tam”.

Jeśli Rodgers nie może zagrać w niedzielę, rezerwowy rozgrywający Jordan Love to zrobi. Love opracował wszystkie składy pierwszej drużyny w środę, podczas gdy Rodgers odpoczywał. Rodgers wrócił na boisko w czwartek i zdobył kilka występów w pierwszej drużynie, choć w ograniczonej roli.

Nowicjusz Romeo Doubs (kostka) również trenował w piątek, trzeci dzień z rzędu na boisku. Status Doubsa na niedzielę pozostaje wątpliwy i jest oficjalnie uważany za wątpliwy.

„Zobaczymy (piątek), ale w praktyce wyglądał solidnie i zobaczymy, gdzie jest” – powiedział LaFleur.

Linebacker De’Vondre Campbell (kolano) jest również wymieniony jako wątpliwy. Był ograniczonym uczestnikiem przez cały tydzień. Bezpieczeństwo Darnell Savage (stopa) był nieobecny przez cały tydzień i jest uważany za wątpliwy.

Biegacze Aaron Jones (goleń/pośladek) i AJ Dillon (mięsień czworogłowy) mieli ograniczoną liczbę uczestników przez wszystkie trzy dni ćwiczeń. Żaden z nich nie otrzymał jednak metki meczowej i zagra w niedzielę.

Justin Fields jest wystarczająco zdrowy, by zagrać w niedzielę

W Chicago rozgrywający Justin Fields (ramię) był pełnoprawnym uczestnikiem po tym, jak został ograniczony w środę i zagra w niedzielę. Drugi student osiąga średnio 75,8 jarda na mecz po ziemi i 149,3 jarda na mecz w powietrzu.

Bears wykluczyli czterech graczy: ofensywnego liniowego Larry’ego Boroma (kostka/kolano), defensywnych obrońców Jaquana Briskera (wstrząs mózgu) i Kylera Gordona (wstrząs mózgu) oraz rezerwowego Trevora Siemiana (skośny).

Defensywny obrońca Kindle Vildor (kostka) i ofensywny dróżnik Riley Reiff (tył) byli pełnoprawnymi uczestnikami w piątek, ale są wymienieni jako wątpliwi.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Milwaukee Journal Sentinel: David Bakhtiari z Packers w niedzielę przeciwko Bears po usunięciu wyrostka robaczkowego