Czy cena Shiba Inu (SHIB) ma gwałtownie wzrosnąć w nadchodzących tygodniach?

Shiba Inu (SHIB) Nowości cenowe: Pomimo niedawnej zmienności rynku kryptowalut w ciągu ostatnich trzech tygodni, na szczycie memecoiny radziły sobie stosunkowo lepiej niż większość żetonów. Upadek FTX wywołał negatywne nastroje na rynku kryptowalut w już niedźwiedzim otoczeniu rynkowym. Jednak najlepsze memecoiny Dogecoin (DOGE) i Shiba Inu (SHIB) wypadły lepiej niż większość kryptowalut. W ostatnim tygodniu cena DOGE wzrosła o około 14%.

Przeczytaj także: Platforma infrastruktury Web3 Ankr wykorzystana w hakowaniu o wartości wielu milionów dolarów

Cena SHIB eksploduje do końca 2022 roku?

Wśród kilku czynników wpływających na sprzyjające otoczenie na rynku kryptowalut w ciągu ostatnich kilku tygodni, czołowe wieloryby nadal trzymają swoje udziały w Shiba Inu (SHIB). Według Dane dotyczące wielorybów, 500 najlepszych wielorybów Ethereum (ETH) posiada aż 76 578 704 SHIB. W rzeczywistości zasoby SHIB 100 największych wielorybów w łańcuchu Ethereum pozostały w dużej mierze niezmienione w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Przypomnijmy, że przejęcie Twittera przez Elona Muska pchnęło Shiba Inu (SHIB) do nowego szczytu pod koniec października 2022 r. Zyski te były jednak krótkotrwałe ze względu na sytuację FTX. W pewnym momencie po przejęciu Muska zaczęto o tym mówić DogeCoin kontra Shiba Inu przy którym memecoin po raz pierwszy osiągnąłby 1 $. Panowało powszechne oczekiwanie, że Elon Musk wkrótce spróbuje zintegrować DogeCoin lub Shiba Inu z Twitterem do płatności.

Przeczytaj także: Wiadomości LUNC: Binance prawdopodobnie zakończy wypalanie Terra Classic ($LUNC), oto dlaczego

SHIB wśród najbezpieczniejszych aktywów kryptograficznych

Według Wgląd w nastrojeShiba Inu jest potencjalnie jedną z najbezpieczniejszych inwestycji rynek kryptowalut już teraz. Na początku tego tygodnia w sieci ujawniono, że transfer miał miejsce 1,8 biliona tokenów Shiba Inu w wielu wymianach. Podobnie inne duże transfery wielorybów w SHIB nastąpiły po dramatycznym upadku FTX.

„Uniswap i Shiba znajdują się na najniższych poziomach wśród 10 największych aktywów w oparciu o obliczenie wartości rynkowej w stosunku do zrealizowanej wartości kapitałowej (MVRV). Sugeruje to, że byliby oni narażeni na najniższe ryzyko zakupu w historii”.

Przeczytaj także: Prognoza ceny Solany: czy Solana nie żyje, czy tylko panika sprzedaje?

Anvesh informuje o głównych wydarzeniach związanych z adopcją kryptowalut i możliwościami handlowymi. Związany z branżą od 2016 roku, obecnie jest zdecydowanym zwolennikiem technologii zdecentralizowanych. Anvesh mieszka obecnie w Indiach. Śledź Anvesha na Twitterze pod adresem @AnveshReddyBTC i skontaktuj się z nim pod adresem [email protected]

Wyświetlana treść może zawierać osobistą opinię autora i podlega warunkom rynkowym. Zanim zainwestujesz w kryptowaluty, przeprowadź badanie rynku. Autor lub publikacja nie ponosi odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.