Cowboys zdobyli 33 punkty bez odpowiedzi w czwartej kwarcie i odcięli Colts

ARLINGTON, Teksas – pierwsze Indianapolis źrebaki rozgrywający Matta RyanaPrzełęcz została podana, a potem była w powietrzu, a potem nurkowanie Malika Hookera przechwycił go, odzyskując posiadanie Kowboje z Dallas na ostatnią minutę pierwszej połowy.

Pięć zagrań później, z 13 sekundami na zegarze, Dak Prescott uciekł w prawo, rzucając się w ramiona oczekujących słuchaczy Michaela Gallupaktóra prowadziła resztę drogi do strefy końcowej.

To dało Cowboys osiem punktów. Technicznie druga połowa wciąż kusiła.

Ale Colts nie mieliby większych szans. Wszechstronni Cowboys całkowicie rozmontowali Indianapolis w drodze do zwycięstwa 54-19. Dobrze przeczytałeś: The Cowboys zdobyli 54 punkty, poprawiając się na 9-3.

Te 33 punkty są teraz remisowe dla drugiej największej liczby punktów zdobytych w czwartej kwarcie w historii NFL, per Statystyki i informacje ESPN. Dopiero w 2007 r Detroit Lionsktóry stracił 34 punkty przeciwko Niedźwiedzie z Chicago zdobył więcej bramek w czwartej kwarcie.

Colts pozwolili 20,3 na mecz wchodząc w noc. Weszli w czwartą kwartę ze spadkiem 21. Wtedy Cowboys eksplodowali, a Colts implodowali.

Przejęcie Hookera nie było końcem, ale niewątpliwie zmieniło tempo i było zapowiedzią tego, co ma nadejść.

W drugiej połowie Hooker, który grał przez cztery sezony w Indianapolis po tym, jak w 2014 roku został wybrany w drafcie przez Colts z 14.

Kowboje pokonali Colts w drugiej połowie, a ich arsenał broni stał się atakiem typu „wybierz truciznę”, podczas gdy ich oportunistyczna obrona doszła do siebie po początkowym zakłopotaniu Ryana.

Rzeczywiście, w dwóch zagraniach jeden po drugim w pierwszej kwarcie Ryan spalił startującego lewego obrońcę Anthony’ego Browna, zdobywając 45 jardów i kopnięcie w prawy róg Trevona Diggsa — uważaj na podwójny ruch — dla a 14 jardów, otwarte przyłożenie że Ashtona Dulina.

Ale w czwartej kwarcie obrona Cowboys wymusiła nieudany powrót w celu zdobycia przyłożenia; przechwycił Ryana na następnej jeździe; Ryan przechwycił ponownie na trzecim dysku; i zwolnił Ryana na czwartym miejscu. Dallas zdobył przyłożenie na każdym wynikowym dysku.

Na wszelki wypadek Cowboys uciekają Ezechiela Elliotta wskoczył do czerwonego kociołka Armii Zbawienia, aby świętować. Prescott przekręcił wyimaginowaną gałkę, Elliott wyskoczył z czajnika na Jack-in-the-Box (Króliczki w pudełku?) wyświetlacz.

Ponieważ tak jak Elliott wyszedł z kotła, Cowboys wyszli w czwartej kwarcie i więcej niż przypieczętowali mecz.

Prescott miał 20 z 30 na 170 jardów, trzy przyłożenia i przechwycenie w nocy.

Kowboje biegną z powrotem Tony’ego Pollardaktóry zaczął się jako Elliott zszedł z ławki po raz pierwszy w swojej karierze z powodu tego, co właściciel zespołu, Jerry Jones, nazwał problemem dyscyplinarnym, przyczynił się do 106 jardów od wznowienia i dwóch szybkich przyłożeń. Elliott dodał 91 jardów i punktację podczas odbioru Cee Dee Lamb złapał pięć podań na 71 jardów i zdobył bramkę.

Michael Gallup, który wrócił w połowie sezonu po zerwaniu ACL, zdobył dwa przyłożenia.

Ryan zakończył 21-z-37 na 233 jardów, dwa przyłożenia i trzy przechwyty. Stracił też luz.

Cowboys poprawili się do 5-1, odkąd Prescott wrócił po kontuzji, i to mogło być największe jak dotąd oświadczenie.

Malik Hooker (28) i obrona Cowboys zrobili numer na Colts. (zdjęcie AP/Ron Jenkins)