Bitcoin, Ethereum, Dogecoin Weekendowy wygląd: czy kryptowaluty przewidziały piątkowy skok na giełdzie? – Bitcoin (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Dogecoin (DOGE/USD)

Bitcoiny BTC/USD oraz Ethereum ETH/USD utrzymywał się na stałym poziomie podczas 24-godzinnego handlu w piątek w wąskich przedziałach.

W przeciwieństwie do S&P 500, który zanotował spadek Departament Pracy opublikowała nowe, wyższe od oczekiwań dane z rynku pracy, Bitcoin i Ethereum nie odpowiadały. Mogło to być wczesną wskazówką, że negatywna reakcja rynku akcji nie zyska na popularności, a do piątku po południu S&P 500 wspinał się, aby handel mieścił się w czwartkowym przedziale.

Chociaż Dogecoin spadł o około 3%, jest mało prawdopodobne, aby spadek był związany z ogólnymi rynkami. Dogecoin znajduje się w trendzie wzrostowym od 21 listopada i nie odnotował wyższego dołka od 25 listopada, co wskazuje, że prawdopodobne jest odwrócenie.

Ponieważ indeks S&P 500 znajduje się blisko swojej 200-dniowej prostej średniej kroczącej i rośnie o około 15% w stosunku do dołków, handlowcy i inwestorzy uważnie obserwują, czy indeks zasygnalizuje koniec bessy. W weekend handlowcy będą obserwować w szczególności Bitcoin i Ethereum, szukając wskazówek na temat tego, jak S&P 500 może sobie radzić w przyszłym tygodniu.

Chcesz bezpośredniej analizy? Znajdź mnie w salonie BZ Pro! Kliknij tutaj, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej.

Wykres Bitcoina: Bitcoiny odwrócił się do wzoru trendu wzrostowego 22 listopada po wydrukowaniu podwójnego dna w pobliżu znaku 15 500 USD. Ostatnie maksimum kryptowaluty zostało osiągnięte w czwartek na poziomie 17 317 USD, a ostatnie potwierdzone minimum zostało wydrukowane na poziomie 15 992 USD 28 listopada.

W piątek Bitcoin pracował nad wydrukowaniem świecznika doji, który może wskazywać kolejne wyższe dołki i że kryptowaluta będzie handlować wyżej podczas sobotniej sesji. Jeśli tak się stanie, byczy inwestorzy będą chcieli zobaczyć, jak Bitcoin przekracza 17 320 USD, aby potwierdzić, że trend wzrostowy jest nienaruszony.

Istnieje również możliwość, że Bitcoin stworzy mały wzór flagi byka na wykresie dziennym. Jeśli wzór zostanie rozpoznany i Bitcoin oderwie się od flagi, zmierzony ruch wyniesie około 7%, co sugeruje, że kryptowaluta może wspiąć się powyżej 18 000 USD w ciągu najbliższych kilku dni.

Bitcoin ma opór powyżej 17 580 USD i 19 915 USD, a wsparcie poniżej 16 000 USD i 15 000 USD.

Wykres Ethereum: Ethereum handluje w tandemie z Bitcoinem, w trendzie wzrostowym i w ramach możliwego wzoru małej flagi byka. Ostatnie najwyższe maksimum Ethereum powstało w środę na poziomie 1311 USD, a ostatnie potwierdzone wyższe minimum na poziomie 1150 USD w dniu 28 listopada.

Miarodajny ruch z Ethereum Byczy wzór flagi wynosi około 13%, co sugeruje, że kryptowaluta może wzrosnąć do 1430 USD. Jeśli Ethereum spadnie poniżej ośmiodniowej wykładniczej średniej kroczącej (EMA), bycza flaga zostanie zanegowana.

Ethereum ma opór powyżej 1412 USD i 1717 USD oraz wsparcie poniżej 1245 USD i 1081 USD.

Wykres Dogecoina: Dogecoin 22 listopada powrócił do swojego ostatniego trendu wzrostowego, wyznaczając wyższe minimum na poziomie 8 centów i wyższe maksimum w środę na poziomie 11 centów. Podczas piątkowej sesji giełdowej kryptowaluta powróciła do ośmiodniowej EMA i odbiła się od poziomu.

Jeśli Dogecoin handluje wyżej w weekend, piątkowe minimum posłuży jako kolejne wyższe minimum w ramach trendu wzrostowego. Dolny knot, który Dogecoin rozwinął na wykresie podczas sesji, potwierdza teorię, że mogło dojść do kolejnego dołka.

Dogecoin ma opór powyżej 12 centów na poziomie 0,135 USD i wsparcie poniżej 0,083 USD i 0,075 USD. Istnieje również wsparcie i opór na poziomie 10 centów, które Dogecoin stara się odzyskać.

Czytaj: Gdybyś zainwestował 1000 $ w Dogecoin, kiedy Elon Musk powiedział „Jedno słowo: Doge”, oto ile miałbyś teraz